Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rusza III edycja Akademii Umiejętności Maspex

Mnóstwo ciekawych tematów, jeszcze większa dawka nowej wiedzy i umiejętności, a także możliwość zawarcia interesujących znajomości. Rusza III edycja Akademii Umiejętności Maspex. Nie przegap okazji na swój rozwój!

Już po raz trzeci będzie można poszerzać swoją wiedzę w ramach Akademii Umiejętności organizowanej przez firmę Maspex. To cykl szkoleń tematycznych skierowanych do studentów zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji. W ramach Akademii studenci spotykają się ze specjalistami i managerami – pracującymi w Maspeksie, którzy w przyjemnej, warsztatowej formie zdradzają tajniki swojej pracy. Udział w spotkaniach to nie tylko znakomita okazja na poznanie pracowników firmy, okazja do zadania nurtujących pytań i prowadzenia merytorycznych dyskusji, ale także możliwość zdobycia cennych umiejętności, które zostają potwierdzone certyfikatem. Praktycy spotkają się ze studentami na 3 krakowskich uczelniach: Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Ekonomicznym i Akademii Górniczo-Hutniczej.

Zdobądź pierwsze profesjonalne umiejętności

Szansę na poszerzenie horyzontów podczas Akademii Umiejętności Maspex będą mieli studenci, którzy szukają aktywności, pozwalających połączyć wiedzę z praktyką. W tym roku akademickim czekają na nich szkolenia z trzech obszarów tematycznych: category managementu (listopad), customer marketingu (grudzień/styczeń) i marketingu produktowego (marzec). Dwie poprzednie edycje Akademii Umiejętności wyposażyły w solidną porcję praktycznej wiedzy rzesze studentów.

Zajęcia odbywają się w ciekawej formule szkoleń, a każde z nich jest przygotowane przez pracowników firmy i skonstruowane tak, aby obfitowało w wiedzę praktyczną zaczerpniętą prosto z doświadczeń firmy. Dzięki temu uczestnik zdobywa realną wiedzę, opartą na przykładach, studiach przypadku, a każdy student ma możliwość spróbowania swoich sił w konkretnej dziedzinie.

Warsztatowo, praktycznie i merytorycznie

Trzecia edycja Akademii Umiejętności zapowiada się bardzo ciekawie. To oznacza rok pełen interesujących projektów, nowych znajomości oraz dużej dawki wiedzy i umiejętności! Już dziś śledź kolejne tematy i wybierz te, które interesują Ciebie! Więcej szczegółów na TUTAJ >>>

A na początek…

dowiesz się, co catman robi w sklepie. Cykl spotkań w ramach III edycji Akademii Umiejętności rozpoczynają pracownicy zespołu Category Managementu. Uczestnicy dowiedzą się, jak ułożenie produktów na półkach sklepowych wpływa na podejmowane przez konsumentów decyzje zakupowe, oraz czym zajmuje się catman (bynajmniej nie człowiek–kot): jak pracuje, jakie narzędzia stosuje, a przede wszystkim, jakie efekty biznesowe przynosi jego działanie. To pytania, na które odpowiedzi dostarczy najbliższy warsztat Akademii Umiejętności Maspex, który odbędzie się w listopadzie. Jeśli więc chcesz spojrzeć na pracę sklepu z zupełnie innej, nowej perspektywy, poznać najnowsze technologie i aplikacje, które pozwalają projektować najlepsze rekomendacje asortymentowe, oraz dowiedzieć się, w jaki sposób dotrzeć do klientów poprzez dobrze zaplanowaną strategię promocji, nie czekaj, zgłoś się do Akademii Umiejętności Maspex!

Dbając o komfort uczestników oraz atmosferę sprzyjającą nauce – ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapisz się już dziś!

Dołącz do grupy uczestników – TUTAJ >>>