Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rusza Nestlé Business Academy!

Nestlé Business Academy to cykl warsztatów z zakresu sprzedaży, marketingu, zarządzania kategorią oraz komunikacji marketingowej, prowadzone przez doświadczonych pracowników Nestlé. Jak aplikować? W dniach 1.03-15.04 wejdź na www.nestle.pl/kariera i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Główne inicjatywy, które kierujemy do studentów i absolwentów, to Program Praktyk Letnich oraz Nestlé Business Academy.
W tym roku odbędzie się 19. edycja Programu Praktyk Letnich. Tradycyjnie praktyki odbędą się w biurze głównym w Warszawie oraz w pięciu zakładach produkcyjnych. Na czas trwania programu każdy uczestnik staje się pełnoprawnym członkiem zespołu oraz zdobywa nowe doświadczenia zawodowe, realizując specjalnie przygotowane projekty i zadania.
Nestlé Business Academy to nowa inicjatywa. Składa się na nią cykl jednodniowych warsztatów z zakresu głównych obszarów biznesowych. Spotkania są prowadzone przez doświadczonych pracowników naszej firmy. Dzięki udziałowi w tym projekcie, studenci mają okazję poznać specyfikę pracy w danym dziale, poszerzyć znajomość zagadnień biznesowych oraz zmierzyć się z rozwiązywaniem realnego studium przypadkuEwa Samonek, Specjalista ds. Rekrutacji, Nestlé Polska S.A.