Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rusza portal ZnizkidlaStudenta.pl

Rozpoczął działalność ogólnopolski portal www.znizkidlastudenta.pl, który umożliwi studentom korzystanie z oferowanych i dedykowanych im zniżek na standardowe zakupy oraz usługi. Strona internetowa będzie powiązana z aplikacją na urządzenia mobilne. Pomysłodawcą portalu jest Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych, a partnerem projektu program Santander Universidades, zarządzany w Polsce przez Bank Zachodni WBK.

ZnizkidlaStudenta.plto nowa i unikatowa w skali kraju studencka platforma zniżkowo –lojalnościowa. Celem portalu jest zagregowanie oferowanych zniżek studenckich oraz stworzenie programu lojalnościowego, który będzie atrakcyjny zarówno dla jego użytkowników jak i biznesu.

Inauguracja serwisu internetowego połączona jest dwoma konkursami:

 

 

Korzystanie z serwisu będzie możliwe także za pomocą urządzeń mobilnych – z początkiem lutego zostanie uruchomiona aplikacja na system Android oraz IOS. Dzięki niej użytkownicy będą mogli w dowolnej chwili skorzystać ze zniżek oraz otrzymać informacje o specjalnej promocji.

Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych jest na etapie opracowywania własnego programu lojalnościowego, którego główną zaletą będzie elastyczny system nagradzania klienta.  Program polegać będzie na tym, że to klient wybiera nagrodę: może w swoim ulubionym lokalu odbierać częściej drobnej nagrody z miejscowej oferty, bądź zbierać punkty, żeby odebrać wartościową nagrodę.

Każdy punkt handlow-usługowy współpracujący z portalem ZnizkidlaStudenta.pl będzie mógł skonstruować własny system gratyfikacji stałych klientów. Dzięki temu klient będzie chciał dla przykładu napić się kawy w konkretnej kawiarni, bo w niej za wydaną kwotę będzie mógł otrzymać darmowe ciastko bądź inny produkt.

Celem FIM jest stworzenie programu dedykowanego do każdego przedsiębiorcy, który będzie chciał zaoferować swój produkt bądź usługę do ponad 1 mln 700 tys. studentów w Polsce.

Model biznesowy opiera się na zasadzie B2B, za członkostwo w programie lojalnościowym firmy nie będą musiały płacić, póki nie zaczną na nim zarabiać. W perspektywie kilku miesięcy portal będzie pobierał opłaty prowizyjne a, także zakłada przychód z reklam. Dla studenta serwis zawsze będzie za darmo.

Portal i aplikacja ZnizkidlaStudenta.pl jest administrowany i zarządzany przez Fundację Inicjatyw Młodzieżowych

System zniżek studenckich został opracowany dla studentów z największych ośrodków akademickich i miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Siedlce, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski.
 
Kontakt dla studentów, przedsiębiorców i mediów:                                                                           
Jakub Greloff: e-mail: j.greloff@znizkidlastudenta.pl