Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ruszają konkursy EY dla studentów

Oferty pracy, płatne praktyki i szansa na rozpoczęcie kariery poziom wyżej.

Do 21 listopada 2016 r. można się zgłaszać do konkursów EYe on Tax i EY Financial Challenger. Mogą w nich wziąć udział Ci studenci, którzy chcą spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zadań z zakresu podatków lub doradztwa transakcyjnego. Nagrodami w konkursie są oferty pracy, płatne praktyki, nagrody pieniężne z puli ponad 60 000 zł, vouchery na szkolenia, nagrody Składają się one z trzech etapów, podczas których uczestnicy rozwiązują zadania w oparciu o studia przypadków. Zadania są opracowane przez ekspertów z Działu Doradztwa Podatkowego i Transakcyjnego EY. Studenci mierzą się z zagadnieniami zbliżonymi do realnych wyzwań profesjonalnych doradców podatkowych i transakcyjnych.


EYe on Tax: Kto ma prawo wiedzieć więcej?

12. edycja Konkursu EYe on Tax dla studentów jest na pewno okazją do sprawdzenia swoich możliwości i skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyczną. Dla nas jest to z kolei możliwość bezpośredniego poznania ludzi, którzy myślą o podatkach w kategorii pasji, co może być ważnym atutem w trakcie rekrutacji – mówi Agnieszka Tałasiewicz, Partner Zarządzający kancelarią EY Law.


EY Financial Challenger: Ostrzysz zęby na transakcje, ale boisz się głębokiej wody?

Równocześnie startuje także 13. edycja EY Financial Challenger, skierowanego do studentów zainteresowanych wycenami, fuzjami i przejęciami. – Udział w konkursie pozwolił mi przede wszystkim poszerzyć wiedzę teoretyczną o umiejętności praktyczne. Dzięki temu zrozumiałem, jak bardzo różnią się zadania czekające mnie w przyszłej pracy zawodowej od klasycznych przykładów znanych z książek – mówi Michał Micek, finalista konkursu, obecnie pracownik Działu Doradztwa Transakcyjnego EY.

Zostań rekinem finansjery albo gwiazdą podatków!

Więcej informacji o konkursach na stronach:

www.ey.com.pl/EYe_on_Tax

www.ey.com.pl/Challenger