Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rzeszowskiego Centrum Usług dla Biznesu Deloitte dla Europy Środkowej

Do 2021 roku Deloitte planuje zatrudnić w stolicy Podkarpacia łącznie ponad 300 osób

Firma doradcza Deloitte rozwija się i inwestuje w swoje regionalne struktury. Już w sierpniu b.r. Centrum Usług dla Biznesu na Europę Środkową Deloitte przeniesie się do najnowocześniejszego biurowca w Rzeszowie – SkyRes Warszawska. Zmiana lokalizacji siedziby związana jest nie tylko ze wzmożoną rekrutacją w istniejących już działach Centrum. Od lipca w ramach Centrum funkcjonować będzie także regionalne Centrum Usług dla Audytu w Europie Środkowej.

 

W nowym biurze Deloitte w Rzeszowie będą miały siedzibę działy finansowo-księgowe, IT oraz zespoły świadczące usługi wewnętrzne z zakresu zarządzania ryzykiem, funkcjonujące w ramach Centrum Usług dla Biznesu na Europę Środkową oraz Centrum Usług dla Audytu na Europę Środkową, które wkrótce rozpoczyna działalność. W niespełna 9 m/cy, w stolicy Podkarpacia Deloitte stworzył do chwili obecnej 80 nowych miejsc pracy. Do 2021 roku zatrudnienie zostanie zwiększone nawet do ponad 300 osób.

 

Doradcami Deloitte w trakcie poszukiwania nowej siedziby byli eksperci z firmy JLL. SkyRes Warszawska to pierwszy w Rzeszowie wielkopowierzchniowy biurowiec w klasie A o powierzchni całkowitej 25 648 m2. W ramach 14. kondygnacyjnego budynku Deloitte zajmie 2 piętra. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z lokalizacji oraz komfortu jaki daje nam SkyRes. Stworzymy tam nowoczesne Centrum odpowiadające marce i kulturze pracy Deloitte. Dalszy rozwój Centrum Usług dla Biznesu jest kolejnym krokiem w realizacji długoterminowych planów rozwojowych i inwestycyjnych Deloitte” – mówi Gerard Murray, Deloitte CE CFO, Deloitte CE Business Services Center Sponsoring Partner. „Mamy satysfakcję, że uruchamiając i rozwijając nasze Centrum Usług dla Biznesu, przyczyniamy się do rozwoju całego regionu podkarpackiego” – dodaje.

 

Nowopowstałe Centrum Usług dla Audytu zajmować się będzie wsparciem dla działów audytu w całym regionie Europy Środkowej, wykonując m.in. analizę danych, statystyczny wybór próby, potwierdzenia oraz wiele innych aspektów związanych z przeprowadzaniem weryfikacji sprawozdań finansowych. „Planujemy zatrudnić specjalistów, którzy będą ściśle współpracować z zespołami audytu w biurach Deloitte w Europie Środkowej. Jesteśmy przekonani, że dzięki najwyższemu standardowi świadczonych usług z wykorzystaniem najlepszych praktyk i wiedzy oraz zastosowaniu innowacyjnych narzędzi analitycznych, będziemy działać skuteczniej na rzecz naszych klientów w całym regionie” – mówi Wolda Grant, Partner Zarządzający działem Audytu Deloitte na Europę Środkową.

 

Rozwój Centrum Usług dla Biznesu Deloitte w Rzeszowie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i poparciem władz Rzeszowa. „Jesteśmy dumni, że taka firma jak Deloitte, rozwija swe struktury na Europę Środkową właśnie w Rzeszowie, nie tylko wybierając na swą siedzibę SkyRes, najnowocześniejszy biurowiec w naszym regionie, ale przede wszystkim tworząc nowe miejsca pracy dla młodych ludzi jak i doświadczonych profesjonalistów” – cieszy się Tadeusz Ferenc, Prezydent Rzeszowa.

 

W Centrum Usług dla Audytu Deloitte w Europie Środkowej zatrudnienie znajdą nie tylko specjaliści z obszaru audytu, ale również absolwenci i studenci ze specjalizacją z zakresu finansów, ekonomii lub technologii. Nowa jednostka stanie się częścią Centrum Usług dla Biznesu Deloitte, działającego w Rzeszowie od września 2015 roku. Centrum Usług dla Biznesu Deloitte stopniowo rozszerza zakres swego działania, docelowo będzie obsługiwać 18 krajów i terytoriów Europy Środkowej, gdzie Deloitte posiada swoje oddziały.

 

 

Nowy adres siedziby Centrum Usług dla Biznesu:

Skyres

Ul. Warszawska 18

35-205 Rzeszów

 

Poza Centrum Usług dla Biznesu, Deloitte w Rzeszowie od lat prowadzi swój regionalny oddział do świadczenia usług dla klientów, przy al. Rejtana 20.