Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

Grupa Saint-Gobain w Polsce

ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa


www.saint-gobain.pl www.karierawSaintGobain.pl 

 

 

 

 

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas, m.in. materiały budowlane i przemysłowe oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Spółka jest obecna w 67 krajach świata i zatrudnia ponad 170 000 pracowników. Dzięki zaangażowaniu i inwestycjom w badania i rozwój, na pocz. 2018 r. Grupa Saint-Gobain po raz siódmy otrzymała tytuł Top 100 Global Innovators w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Jesteśmy jedną z nielicznych na świecie organizacji wyróżnionych certyfikatem Top Employers Global. W Polsce Grupa Saint-Gobain obecna jest od ponad 20 lat, posiada 25 zakładów i zatrudnia ponad 7.000 pracowników. Od 5 lat Saint-Gobain w Polsce jest regularnie wyróżniane certyfikatem Top Employers Polska, plasując się tym samym w czołówce pracodawców, którzy najlepiej dbają o swoich pracowników.

Saint-Gobain działa w ramach 3 sektorów: materiały innowacyjne, produkty dla budownictwa oraz dystrybucja budowlana. Na polskim rynku reprezentuje nas 20 marek:

 

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Pracujemy w ponad 25 zakładach i blisko 60 punktach dystrybucyjnych na terenie całego krajuaju. Cenimy różnorodność i wierzymy, że suma innowacyjności każdego z nas będzie źródłem naszego wspólnego sukcesu. Dołącz do nas i przygotuj się na tworzenie rozwiązań zmieniających jakość życia każdego z nas!

 

Poznaj nasze historie na www.karierawSaintGobain.pl

 

 

 

W pracy wspólnie tworzymy rozwiązania, które zwiększają komfort życia każdego z nas. Po pracy dbamy o swój własny komfort, oddając się naszym pasjom 🙂 Wierzymy, że równowaga pomiędzy pracą a życiem osobistym jest bardzo potrzebna!

 

Poznaj nasze pasje na www.karierawSaintGobain.pl

 

Programy rozwojowe

 

 

 • 20 uczestników każdego roku
 • Mobilność w ramach ponad 60 krajów świata
 • Awanse wewnętrzne w ramach kilkunastu aktywności biznesowych grupy Saint-Gobain w Polsce
 • Narzędzia zapewniające rozwój osobisty
 • Możliwość realizacji własnego pomysłu biznesowego

 

Zobacz jak podchodzimy do rozwoju talentów w Saint-Gobain i posłuchaj relacji uczestników jednego z naszych programów talentowych!

 


 

Wejdź na www.karierawSaintGobain.pl i zobacz, jak podchodzimy do rozwoju w Saint-Gobain!

 

 • Płatne staże oraz płatne i bezpłatne praktyki w nowoczesnych zakładach w całej Polsce
 • Ambitne zadania, które pozwolą przekuć wiedzę teoretyczną ze studiów na praktyczne działania
 • Pracę nad rzeczywistymi projektami, które mogą być wdrożone w naszych zakładach
 • Pasję i zaangażowanie współpracowników
 • Dostęp do niezbędnych źródeł i wsparcie merytoryczne Opiekuna
 • Możliwość kontynuowania zatrudnienia po odbyciu stażu/praktyki

 

 

 

Oto nasi byli stażyści: Iwona, Kasia, Konrad, Agnieszka, Michał, Cezary. Wejdź na Strefę Studenta na www.karierawSaintGobain.pl i zobacz co robią obecnie i jak wyglądała ich ścieżka rozwoju w Saint-Gobain.

 


Proces rekrutacyjny

Posłuchaj relacji uczestników procesu rekrutacji. Naprawdę jest OK 🙂

 

 

 

Agnieszka Hat, Kierownik Marki i Komunikacji w Saint-Gobain, Oddział Isover w Gliwicach

„Otwartość. Profesjonalizm. Dynamizm. Te trzy słowa przychodzą mi do głowy, gdy przypominam sobie zarówno proces rekrutacyjny jak i moje pierwsze dni pracy w ISOVER. Otwartość ludzi na to co nowe i ciepłe przyjęcie mnie do zespołu :)”

 

 

 

 

Katarzyna Hus-Laba, Młodszy Parwnik w Delegaturze Saint-Gobain w Warszawie

„Nie wiem czy to standard, ale trafiłam na naprawdę dobrego Rekrutera, który oprócz tego, że wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, to wykazywał się niezwykłym entuzjazmem. Jej zaangażowanie i pozytywna energia jeszcze bardziej przekonały mnie, że chcę tu zostać na dłużej.”

 

 

  

 

 

Mariusz Tkacz, Koordynator ds. Środków Transportu Bliskiego w Saint-Gobain, Oddział Glass w Dąbrowie Górniczej

„Rozmowa była bardzo rzeczowa i nie przypominała sztampowego przesłuchania rekrutacyjnego, z którym kojarzyły mi się tego typu spotkania. Kilka dni po spotkaniu otrzymałem telefon z ofertą współpracy. Po krótkich ustaleniach zdecydowałem się dołączyć do Saint-Gobain . Odkąd tu jestem, coraz bardziej przekonuję się, że to miejsce, w którym chciałbym zostać na dłużej.”

 

Wszystkich zainteresowanych praktykami, stażami lub pracą w Grupie Saint-Gobain zapraszamy na www.karierawSaintGobain.pl 

 

Oferty pracodawców