Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

"Savoir Vivre w Biznesie"

W dniach 7 i 13 listopada na Akademii Ekonomiczej w Poznaniu można będzie wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z cyku "Savoir Vivre w Biznesie". Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło "Target".

W ramach cyklu odbędą się szkolenia „Zachowania i reakcje w sytuacjach biznesowych” oraz Jak się odpowiednio ubierać?”.
Uczestnicy pierwszych zajęć nauczą się, jak należy podchodzić do rozmawiającej grupy osób, jak witać kobiety, jak i kiedy siadać do stołu, komu podawać dłoń na pożegnanie i w jaki sposób. Warsztaty mają na celu pokazanie, jak należy zachowywać się podczas negocjacji, konferencji, w restauracji, pubie lub podczas luźnej rozmowy na ulicy. Uczestnicy dowiedzą się, jakie błędy są najczęściej popełniane i jak ich uniknąć.
Na drugim spotkaniu uczestnicy nauczą się, jak właściwie dobrać ubiór do okazji. Poznają różnicę między strojem wieczorowym, okazjonalnym, wieczorowym, bankietowym, imieninowym i codziennym. Dowiedzą się kiedy bardziej stosowna jest muszka, a kiedy krawat, kiedy wybrać spinki, a kiedy guziki oraz kiedy włożyć kamizelkę. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie własnych krawatów.
Zgłoszenia mailowe na adres warsztaty.target@wp.pl.

Interesują Cię kursy i szkolenia? Zobacz więcej >>