Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Serfuj na www.edutargi.pl

W dniach 24 – 26 lutego 2010 r. odbędzie się czwarta edycja Trójwymiarowych Targów Edukacyjnych ACI pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Maturzyści z całej Polski będą mogli zapoznać się z setkami ofert kształcenia szkół publicznych i niepublicznych ze wszystkich ośrodków akademickich.
Wystarczy wejść na stronę www.edutargi.pl by dokonać przeglądu prezentacji wystawców i znaleźć uczelnię, która w najwyższych stopniu spełnia nasze oczekiwania w zakresie dalszej drogi kształcenia.
 
Założyliśmy, że witryna targowa musi trafiać w gusta młodego odbiorcy. Postawiliśmy więc na nowoczesny layout, dynamiczne animacje, szybką nawigację z łatwym dostępem do informacji. Z kolei dla wystawców, czyli uczelni, najistotniejsza jest możliwość atrakcyjnego pokazania się poprzez video, slideshow, zamieszczenie folderów w wersji PDF, a także poznania opinii i komentarzy wyrażanych przez użytkowników pod prezentacjami każdej ze szkół – mówi Agnieszka Szczepanek-Moskal z Akademickiego Centrum Informacyjnego z Poznania.
 
Wystawcy będą zlokalizowani w trzech, podzielonych tematycznie halach:
  • studia licencjackie i magisterskie,
  • studia podyplomowe, doktoranckie, MBA
  • szkoły policealne, językowe, szkolenia.
 
Strona wyposażona jest w wyszukiwarkę, która wszystkim zniecierpliwionym internautom ułatwi i przyspieszy wyszukiwanie danych. Wyszukiwarka przyjmuje nazwy uczelni, skróty nazw, kierunki, specjalności, miejscowości.
 
Tradycyjnie już Targom będzie towarzyszyć konkurs z atrakcyjnymi nagrodami (zestawy kosmetyków, zaproszenia do restauracji, parków rozrywki, wydawnictwa albumowe, kursy językowe, vouchery na kursy internetowe i inne). Lista zwycięzców publikowana będzie na bieżąco po każdej zrealizowanej edycji konkursowej.
 
Zapraszamy na www.edutargi.pl  
Wejdź na stronę, zdobądź potrzebne informacje i wygraj atrakcyjne nagrody od Sponsorów.