Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Sex Pistols na Heineken Open’er 2008

Organizatorzy Heineken Open’er Festival 2008 ogłosili kolejną gwiazdę imprezy. Na scenie namiotowej wystąpi legenda punk rocka – Sex Pistols.

Po 30 latach od wydania płyty „Never Mind The Bollocks”, po raz pierwszy zagrają w Polsce. Zapowiada się mocne uderzenie, bo zespół znany jest z niesamowicie ekspresyjnych koncertów. Twórczość Sex Pistols wiwera wpływ na muzykach wielu pokoleń. Członkowie zespołów Joy Division, Nirvana, Rage Against The Machine czy Green Day nie kryją, że właśnie ten zespół był dla nich inspiracją. Czołowe pisma muzyczne- Rolling Stone i Q Magazine umieściły dokonania Sex Pistols w podsumowaniach najlepszych płyt wszechczasów oraz najlepszych zespołów wszechczasów. Kapela wpisała się na stałe w historię muzyki jako prekursorzy stylu punk.
W tym roku Open’er Festival będzie trwał od 4 do 6 lipca 2008. Namioty staną na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Cena biletów zależy od miejsca: karnet bez pola namiotowego – 269 PLN, karnet z polem namiotowym – 289 PLN, bilety jednodniowe – 140 PLN. Można je kupić na stronie www.opener.pl oraz w sieci punktów www.ticketpro.pl i www.eventim.pl 
 
Więcej informacji na stronach www.alterart.pl oraz www.heinekenmusic.pl