Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Sierpniowe imprezy: jest co robić!

Sierpień przynosi mnóstwo atrakcji i propozycji: dla fanów muzyki, dla wysportowanych, dla rodzin i dla singli. Przedstawiamy wybrane propozycje.

Polish Hip Hop TV Festival: mocna obsada

Impreza w Płocku rusza w czwartek, 3 sierpnia 2017, a potrwa 3 dni.
Tegoroczna edycja największego w Polsce festiwalu kultury hip-hop będzie gościć ponad 50 wykonawców. Na scenie wystąpi czołówka polskiego rapu, zarówno zasłużeni reprezentanci starszego pokolenia, jak i młode twarze, dopiero przebijające się do świadomości odbiorców. Oprócz hip-hopowych koncertów tradycyjnie już odbędzie się emocjonująca „Płocka Bitwa Freestyle”. Więcej informacji >>>

Adrenalina, czyli Cropp Baltic Games

Cropp Baltic Games to największy festiwal sportów ekstremalnych w Polsce.
Zawodnicy z całego świata zmierzą się w efektownych dyscyplinach – deskorolka, BMX oraz DIRT MTB. Impreza odbywa się w Gdańsku; do dyspozycji uczestników są dwa wielkie skateparki oraz tor dirt’owy z ogromnymi skoczniami. Konkurencje SKATE oraz DIRT MTB odbędą się jako przystanki do Mistrzostw Świata.
Ten festiwal to nie tylko sport, ale również muzyka (zagrają m.in. Tede czy Żabson). Odbędą się także zawody taneczne HYPE UP. Uczestników festiwalu łączy wspólna pasja i porozumienie; takiej atmosfery otwartości nie ma chyba nigdzie indziej. Impreza odbywa się od 4 do 6 sierpnia br. Dołącz! >>>

Ostróda Reggae Festiwal, czyli bawimy się w koszarach

Już po raz 17. spotkamy się na święcie muzyki jamajskiej! Przez kilka dni (10-13 sierpnia) w mieście królować będą relaksacyjna atmosfera, dredy i zielono-żółto-czerwone flagi.
Impreza odkrywa nieznanych artystów, propaguje nowe zjawiska wokół reggae i edukuje (Uniwersytet Reggae, warsztaty tańca i gry na bębnach, zajęcia dla dzieci).
Udanym pomysłem jest lokalizacja imprezy w starych wojskowych koszarach, gdzie na przekór dawnemu przeznaczeniu, udało się stworzyć atmosferę luzu, wypoczynku i artystycznych inspiracji.
Nie sposób wymienić wszystkich, którzy zagrają podczas 17. edycji ORF. Wystąpią m.in.: Shaggy, New Kingston, Vavamuffin, Paprika Korps, Dreadzone i Riddim Bandits z projektem „Tribute to Bob Marley”, podczas którego polscy wokaliści zaprezentują własne interpretacje największych przebojów legendy reggae. Więcej szczegółów >>>

Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal: rodzinne zwieńczenie lata

W tym roku najstarszy w Polsce festiwal plenerowy odbywać się będzie w dniach 17-19 sierpnia 2017 (od czwartku do soboty).
Festiwal Regałowisko to dobre miejsce na zabawę dla całych rodzin. Na terenie Ośrodka „Sudety”, gdzie odbywać się będzie impreza, oprócz pięknej plaży, jest duże pole namiotowe (koszt: 5 zł za osobę).
Zapowiadają się koncerty największych reggae’owych headlinerów; wystapią m.in. Sizzla, Beennie Man i Tarrus Riley.
Festiwal Regałowisko to energetyczne reggae, piękne okoliczności przyrody i rodzinna atmosfera, zatem wpiszcie Regałowisko w swój urlopowy kalendarz! Więcej tutaj >>>