Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

SimCity™ Społeczności: Na wakacjach wyłącznie w ofercie EA Store

Pierwszy dodatek do gry SimCity™ Społeczności dystrybuowany będzie wyłącznie drogą elektroniczną.

23 czerwca rozpoczniemy dystrybucję pierwszego dodatku do gry SimCity™ Społeczności, noszącego podtytuł Na wakacjach. Rozszerzenie to będzie dostępne wyłącznie w systemie dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem serwisu EA Store – www.eastore.pl.

– SimCity Społeczności: Na wakacjach to nasz pierwszy całkowicie cyfrowy produkt – powiedział Michał Hinc z EA Polska. – Wcześniej zawsze gry były dostępne zarówno w wersjach pudełkowych, jak i elektronicznych. Electronic Arts przykłada dużą wagę do nowych form i kanałów sprzedaży swoich produktów. Wierzymy, że w przyszłości pobieranie gier z Internetu stanie się równie powszechne, jak obecnie ich kupno w tradycyjnych sklepach. Oferta EA Store będzie zatem sukcesywnie wzbogacana.

Cena niniejszego dodatku w EA Store wynosić będzie 49,99 PLN. Każdy, kto zdecyduje się na zamówienie go przed premierą, otrzyma możliwość wcześniejszego pobrania plików gry, aby rozpocząć zabawę dokładnie w momencie rynkowego debiutu niniejszej produkcji.
SimCity Społeczności: Na wakacjach pozwoli graczom na stworzenie egzotycznych miast turystycznych, pełnych zachwycających atrakcji. Kurorty będzie można zakładać nad brzegiem tropikalnych mórz, wśród malowniczych szczytów górskich etc. W grze pojawi się ponad 100 nowych budynków i 50 Simów specjalnych.

Więcej informacji na temat gry SimCity™ Społeczności: Na wakacjach znajduje się pod adresem simcitysocieties.ea.com oraz www.ea.pl. Więcej informacji na temat EA Store znajduje się pod adresem www.eastore.pl.