Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

SKI PASS Dwa miejsca, jeden karnet: SN KONINKI i SN MYŚLENICE

Myślenice i Koninki to miejsca, w których w można w spokoju poszusować i nie narazić się na korki na trasie.

Położone z dala od zatłoczonych kurortów uwodzą narciarzy nastrojową atmosferą.     W Stacji Narciarskiej Koninki znajduje się kolej krzesełkowa na Tobołów, 3 wyciągi orczykowe, a także wyciąg dla dzieci „Hutek”. Trasy narciarskie oświetlone, intensywnie naśnieżane są armatkami i ratrakowane, co zapewnia codzienne, staranne przygotowanie doskonałych warunków do szusowania.

Miłośnicy jednej deski też znajdą tutaj coś dla siebie: snowpark składa się z czterech sekcji, rozlokowanych wzdłuż całej trasy o długości 1450 m, obsługiwanej wyciągiem krzesełkowym. Pierwsza sekcja znajduje się pod szczytem, a ostatnia u podnóża góry.Sekcje są oznakowane i wydzielone z trasy zjazdowej.   

Sezon 2011/12 dla Stacji Narciarskiej Myślenice to sezon przełomowych zmian: 835 metrowy i nowo wyprofilowany stok z 4-osobową kolejką krzesełkową, stok dla dzieci i początkujących narciarzy (z wyciągiem talerzykowym) oraz doskonałe warunki narciarskie na oświetlonych, ratrakowanych i sztucznie naśnieżanych stokach.

I najważniejsze: WSPÓŁNY KARNET! Można szusować do póżnych godzin nocnych na obu stacjach, siły odzyskać w Regionalnej Karczmie. A samochód zaparkować na jednym z bezpłatnych parkingów. Nie znaleziono wirusów w tej wiadomości