Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Skills Factory zaprasza na szkolenia w lutym

Na myśl o wystąpieniach publicznych robi Ci się słabo? Przyjdź na szkolenie „Zapanuj nad tremą”. Starasz się o pracę i przeraża Cię proces rekrutacji? Warsztat "Nie bój się Assessment Centre!" jest w sam raz dla Ciebie.

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Poznań zaprasza na bezpłatne szkolenia organizowane w ramach projektu Skills Factory. Najbliższe warsztaty odbędą się w dniach 21.02 oraz 22.02 w Poznaniu.

Pierwsze ze spotkań pomoże w opanowaniu technik radzenia sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych. Szkolenie „Zapanuj nad tremą” poprowadzi Jolanta Miszkiewicz, prezydent Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Poznań. Odbędzie się ono 21.02 (godz. 15.00 17.00) w Centrum NGO Poznań (ul. Mickiewicza 5/3).


Drugie ze szkoleń ma na celu przedstawienie jednej z popularnych metod rekrutacji – Assessment Centre. W czasie spotkania dowiesz się na czym polega ten sposób selekcji pracowników i jak dobrze na nim wypaść. Warsztat „Nie bój się Assessment Centre!” będzie prowadzony przez Patrycję Chojnacką, specjalistę HR. Szkolenie będzie miało miejsce 22.02 (godz. 14:00-16:00) w Poznańskiej Wyższej Szkole Biznesu (ul. Niedziałkowskiego 18).


Aplikacje na oba szkolenia potrwają do 19.02 (do godz. 12.00). Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na www.skillsfactory.aegee.poznan.pl.


Zapraszamy także na fan page: http://www.facebook.com/Skills.Factory.2011


Nie czekaj! Aplikuj już dziś!