Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Śląskie Targi Kariery na UŚ – 05.03.2015 r.

Wiosną przyroda budzi się do życia, a studenci zaczynają się rozglądać za możliwością podjęcia pracy lub zdobycia doświadczenia zawodowego podczas praktyk i staży. Warto sprawdzić, jakie propozycje mają pracodawcy i porozmawiać z nimi o tym, jak wygląda ścieżka kariery w ich firmie. W tym celu najlepiej wybrać się na Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim 05.03.2015.

Już 05.03.2015 r. zapraszamy studentów i absolwentów na Śląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim, które w tym roku odbędą się w nowej lokalizacji – na Wydziale Filologicznym UJ w Sosnowcu. Czemu warto wybrać się na targi?

Śląskie Targi Kariery na UŚ odbywają się na uczelni, a oferty przygotowane przez pracodawców są skierowane specjalnie do studentów i absolwentów.

Śląskie Targi Kariery na UŚ są okazją do bardziej pogłębionego kontaktu studentów z potencjalnymi pracodawcami, a co z tym idzie, lepszego poznania firm, z którymi chce się związać zawodową przyszłość.

Tylko tu pracodawcy i studenci mają możliwość spotkania się przy „okrągłym stole”, gdzie, w kilkuosobowym gronie i w spokojnej atmosferze mogą porozmawiać o wszystkich interesujących szczegółach, dotyczących pracy w danej firmie.

Śląskie Targi Kariery na UŚ to również możliwość sprawdzenia dokumentów rekrutacyjnych w CV Point, wzięcia udziału w warsztatach i prezentacjach, a także wylosowania nagród w konkursach i loteriach.

Śląskie Targi Kariery na UŚ to możliwość znalezienia pracy od ręki!

Zapraszamy do rejestracji – każdy, kto przyjdzie na Targi z wydrukowanym biletem, bierze udział w loterii, w której każdy głos wygrywa. Nagroda główna – bon o wartości 200,00 zł do wydania w ulubionej knajpce.

Informacje praktyczne:
Śląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim
Nowa lokalizacja: Wydział Filologiczny w Sosnowcu, ul Grota – Roweckiego 5, Sosnowiec
TERMIN: 05 marca 2015 roku, godz. 10.00-15.00
Patronat honorowy: prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego
Partner Strategiczny:  Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego

Wystawcy: ArcelorMittal, Capgemini, Biuro Karier UŚ, GoGlobal, Grafton Recruitment, HireRight, Impresariat, infoPraca.pl, IntegraScreen a Thomson Reuters Business, NGA HR, Prudential Polska, PwC, Serco European Services, Sopra Steria, WUP Katowice.

Patroni Medialni Targów: TVP Katowice, Kariera Plus, GazetaPraca.pl, Eurostudent, Telewizja Internetowa UŚ, Radio Egida, infoPraca.pl, Praca za granicą, Praca.pl, , Wolters Kluwer, Personel Plus, Kariera w Finansach, Semestr, Podaj Dalej!, Manko, pracuj.pl, Car-er.