Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

SolarWinds

Puszkarska 7 J, Building E

30-644 Kraków

https://www.solarwinds.com/

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

 

SolarWinds od 2015 roku działa w Krakowie. Firma stwarza wiele możliwości rozwoju – umożliwia kontakt z nowoczesnymi technologiami. Specyfika produktów i usług sprawia, że pracownikom przydaje się znajomość technologii sieciowych i baz danych, obycie ze środowiskiem Azure®, języków programowania i technologii wspieranych przez Microsoft®: .NET, C# oraz języków Java®, Java Script®, Ruby, Go, Python®.

 

SolarWinds oferuje niedrogie i funkcjonalne rozwiązania do zarządzania siecią, którym zaufało ponad milion specjalistów IT na całym świecie.

 

Lista klientów SolarWinds obejmuje takie firmy jak: MasterCard, Siemens, Microsoft, NASA, Exxon Mobil, Nokia, Harvard University, Ministerstwa Obrony i Departamentu Stanu USA. Siedziba firmy znajduje się w SolarWinds Austin w Teksasie i posiada oddziały na całym świecie.

 

 

SolarWinds pisze w Krakowie kompletne aplikacje, tutaj powstaje zarówno Front End (User Interface, pakiet Angular) i Back End. Kandydaci do pracy nie muszą być programistami „Full Stack”, posiadającymi wiedzę i doświadczenie wystarczające do samodzielnego napisania całości aplikacji. Firma zakłada, że najważniejsza jest otwarta głowa i gotowość do poznawania kolejnych języków i technologii.

 

SolarWinds wprowadza innowacje w obszarach:

  • zarządzanie siecią, aplikacjami i serwerami

  • monitorowanie sieci i aplikacji sieciowych

  • procedury zgodności i bezpieczeństwa sieciowego

  • zarządzania konfiguracją sieci, przepływami czy IP SLA

  • usługi VoIP

  • pamięć masowa, wirtualizacja, zarządzanie logami czy korelacją zdarzeń.

Proces rekrutacyjny

 

PRAKTYKI, STAŻE, PRACA

SolarWinds proponuje absolwentom praktyki i staże dające wiele korzyści: możliwość sprawdzenia wiedzy nabytej podczas studiów w praktyce, pierwsze doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku, a także możliwość zatrudnienia na pełny etat.

 

Więcej informacji: https://www.solarwinds.com/

Oferty pracy w Krakowie: https://solarwinds.jobs/jobs/?location=Krakow%2C+POL

Oferty pracodawców