Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

SolarWinds – IT z potencjałem

Z jednej strony międzynarodowe doświadczenie i zagadnienia o dużym współczynniku trudności, z drugiej dopiero co nabyta wiedza, otwarte głowy i głód sukcesu. Skrzyżowanie dróg SolarWinds i studentów może owocować nową, atrakcyjną dla obu stron jakością.

Od 2015 roku w Krakowie działa amerykańska firma programistyczna SolarWinds. Specjalizuje się w produkcji oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT. Wykorzystuje najnowsze technologie programistyczne, dzięki czemu programiści, testerzy i administratorzy nieustannie uzupełniają wiedzę.

SolarWinds– miejsce idealne

Praca w SolarWinds stwarza wiele możliwości rozwoju – umożliwia kontakt z nowoczesnymi technologiami. Specyfika produktów i usług sprawia, że pracownikom przydaje się znajomość technologii sieciowych i baz danych, obycie ze środowiskiem Azure®, języków programowania i technologii wspieranych przez Microsoft®: .NET, C# oraz języków Java®, Java Script®, Ruby, Go, Python®.

SolarWinds pisze w Krakowie kompletne aplikacje, tutaj powstaje zarówno Front End (User Interface, pakiet Angular) i Back End. Kandydaci do pracy nie muszą być programistami „Full Stack”, posiadającymi wiedzę i doświadczenie wystarczające do samodzielnego napisania całości aplikacji. Firma zakłada, że najważniejsza jest otwarta głowa i gotowość do poznawania kolejnych języków i technologii.

Zwiąż się na dłużej

SolarWinds proponuje absolwentom praktyki i staże dające wiele korzyści: możliwość sprawdzenia wiedzy nabytej podczas studiów w praktyce, pierwsze doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku, a także możliwość zatrudnienia na pełny etat. Odsetek stażystów, którym firma proponuje umowę o pracę, jest wyjątkowo wysoki. To doskonała okazja do rozpoczęcia wieloletniej kariery w IT.

Zapraszamy do aplikowania  w Krakowie: https://solarwinds.jobs/