Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Spotkaj się z Tesco na targach pracy!

Spotkaj się z Tesco na targach pracy i kariery w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi i porozmawiaj o możliwościach swojego rozwoju.

 

Dla czytelników „Eurostudenta” Tesco przygotowało coś specjalnego! Jeśli pojawisz się na ich stoisku z kuponem z najnowszego wydania targowego, otrzymasz wyjątkową niespodziankę!

 

 

 

W naszej ofercie posiadamy wiele programów rozwojowych dedykowanych młodym ludziom. Dla studentów – Program Ambasador, który polega na współpracy z naszą firmą w roli reprezentanta na swojej uczelni, zapewniając rozwój poprzez realizację wspólnych działań. Absolwentom proponujemy roczny Program Ekstraklasa, który przygotowuje do objęcia stanowiska kierowniczego w sklepie. Jego uczestnicy muszą być gotowi na relokację i podejmowanie wielu wyzwań, które na pewno zaprocentują w przyszłości. W okresie wakacji zapraszamy do odbywania staży w naszych sklepach i biurach.
Szczegółowe informacje pojawiają się na naszej stronie internetowej. Żeby być na bieżąco, najlepiej śledzić karierową zakładkę: www.tesco.pl/kariera 

Aleksandra Domańska, Talent & Resourcing Manager, Tesco Polska.

Dowiedz się więcej na: www.tesco.pl/kariera