Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Spotkania z Pracodawcą w Gdańsku

Od 31 marca do 11 kwietnia studenci Politechniki Gdańskiej będą mieli możliwość uczestniczenia w „Spotkaniach z Pracodawcą 2008".

Setki zainteresowanych i chętnych do udziału w warsztatach studentów, dziewięć wydziałów, 10 dni prezentacji na uczelni, w końcu – możliwość spotkania się potencjalnych pracodawców z przyszłymi pracownikami w jednej z najlepszych technicznych szkół wyższych w Polsce. Tyle korzyści niesie za sobą udział w Spotkaniach z Pracodawcą 2008 – tegorocznej edycji cyklicznego projektu przygotowywanego przez Organizację Studencką BEST Gdańsk.
Już po raz czwarty BEST Gdańsk daje młodym, ambitnym i patrzącym w przyszłość studentom możliwość zapoznania się z ich wymarzonymi firmami. Projekt obejmuje dwa tygodnie prezentacji, wykładów oraz rozmów „Face to Face” z przedstawicielami firm z szerokiego wachlarza branżowego kierowanego do studentów wszystkich wydziałów. Jak co roku przewidywany jest konkurs oraz wykład inauguracyjny otwierający cykl „Spotkań”. Serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji na stronie http://www.best.gdansk.pl/