Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Sprawdź PwC

Pracodawcy coraz dokładniej sprawdzają kompetencje kandydatów. Poza rozmową rekrutacyjną stosują centrum oceny, testy wiedzy, testy logiczne. Zdarza się, że przedstawiają kandydatowi zadanie i proszą o propozycję rozwiązania. Niektórzy sprawdzają profile kandydatów na serwisach typu Goldenline i Linkedln.

Jeżeli myślisz, że tylko pracodawca może sprawdzić kandydata – jesteś w błędzie. W przypadku firmy  PwC masz co najmniej kilka możliwości, by sprawdzić, jak będziesz się czuł u nas w firmie i czy praca, którą podejmiesz, będzie Ci odpowiadać.

TARGI PRACY
Na targach pracy masz możliwość spotkać się z pracownikami firmy PwC i naszymi Ambasadorami. Skorzystaj z okazji,aby z nimi porozmawiać i zapytać o to, jak wygląda praca w naszej firmie, dlaczego warto w niej pracować i czego można się nauczyć. dni otwarte Jeśli chcesz przekonać się, jak wygląda nasze biuro, na czym polega praca w PwC, poznać osoby, które pracują w naszej firmie oraz czuć jej atmosferę – przyjdź na Dzień Otwarty!

KONKURSY DLA STUDENTÓW
PwC daje możliwość sprawdzenia swoich sił w różnego rodzaju konkursach. Studenci i absolwenci mogą się wcielić w rolę konsultantów i zmierzyć z prawdziwymi problemami biznesowymi. Nasze  największe konkursy, to: PwC Business Case Project oraz Experience PwC.

PROGRAM PRAKTYK
Weź udział w Programie Praktyk. Regularnie, na naszej stronie internetowej, pojawiają się nowe oferty praktyk skierowanych do studentów różnych lat. Mamy ofertę nawet dla studentów pierwszych lat studiów – Program WEX. Dołącz do nas i zdobądź pierwsze doświadczenie pod okiem ekspertów z  PwC.

ZAPYTAJ AMBASADORA

Współpracujemy z grupą kilkudziesięciu Ambasadorów na Sprawdź największych uczelniach w całej  Polsce. Nasi Ambasadorzy bardzo dobrze znają naszą firmę oraz projekty, programy i konkursy, które  prowadzimy. Zapytaj ich, dlaczego warto pracować w PwC!

To tylko kilka przykładów. Resztę sposobów na sprawdzenie, dlaczego warto pracować w PwC – zostawiamy Tobie. Jeśli masz pomysł i chciałbyś się nim podzielić – napisz do nas na: kariera@pl.pwc.com.

Regularnie odwiedzaj naszą stronę: www.pwc.pl/kariera . Znajdziesz tam informacje
o konkursach, Dniach Otwartych i innych naszych inicjatywach. Wykorzystaj 100% możliwości,
by sprawdzić PwC.


Ewa Zmysłowska

Menedżer ds. Rekrutacji
i Wizerunku Pracodawcy
PwC