Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Start w karierę.PL – debata dla studentów w Łodzi

Organizatorzy kampanii społecznej START W KARIERĘ.PL – Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu wraz z partnerem akcji – firmą Accenture zapraszają do wzięcia udziału w międzyuczelnianej debacie studenckiej, która odbędzie się 12 kwietnia na Uniwersytecie Łódzkim w auli nr 1 na Wydziale Zarządzania przy ul. Matejki 22/26 w Łodzi.

Podczas spotkania eksperci z Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, firmy Accenture oraz dyrektorzy personalni z największych firm działających w regionie zaprezentują praktyczne wskazówki jak świadomie budować karierę zawodową w oparciu o lokalny rynek pracy. Szczegóły debaty oraz program debaty znajdują się stronie internetowej kampanii – www.startwkariere.pl
 
Terminy kolejnych debat:
 
Gdańsk 26 kwietnia, Uniwersytet Gdański.
 
Jeżeli chciałbyś znaleźć ciekawą, inspirującą, atrakcyjną, rozwijającą, pełną wyzwań pracę przyjdź do nas – czekamy!
 
Start w Karierę.PL to ogólnopolska kampania społeczna promująca Polskę jako dobre miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej. Celem projektu jest rozpoczęcie poważnej dyskusji, co można i należy zrobić by młodzi, utalentowani, wykształceni ludzie chcieli rozwijać się zawodowo właśnie w Polsce.