Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Startują zapisy do rzeszowskiej edycji „Szkoły Giełdowej”

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wspólnie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizują rzeszowską edycję „Szkoły Giełdowej”. Jest to szkolenie przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie.

„Szkoła Giełdowa” to przedsięwzięcie organizowana w 12 miastach Polski, w m.in.: Warszawie w siedzibie Szkoły Głównej Handlowej, Katowicach na Uniwersytecie Ekonomicznym, Gdańsku na Politechnice Gdańskiej oraz Rzeszowie w WSIiZ. Czternastogodzinny kurs w ramach „Szkoły Giełdowej” pn. „Podstawy inwestowania na giełdzie” przeznaczony jest dla przyszłych i początkujących inwestorów. Obejmuje on zagadnienia, których znajomość jest niezbędna w inwestowaniu, takie jak: funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych.

Program realizowany jest przez Fundację GPW pod honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykłady prowadzą wykładowcy wyższych uczelni, praktycy i specjaliści rynku kapitałowego. Uczestnik otrzymuje zestaw materiałów edukacyjnych oraz certyfikat ukończenia kursu wydany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Rzeszowska edycja „Szkoły Giełdowej” odbędzie się w dniach 26-28 maja 2017 r. w Laboratorium
Finansowym Centrum Edukacji Międzynarodowej usytuowanym w Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie-Kielnarowej.

Liczba miejsc ograniczona, więcej informacji znajduje się pod adresem www.gpw.pl/osrodki