Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

STARTUP2NIGHT 2018

Myślałeś o założeniu własnego biznesu lub po prostu kręci Cię świat startupów? Masz mnóstwo pomysłów i lubisz poznawać wiele inspirujących osób? Chcesz podjąć wyzwanie i zbudować własny produkt w 72 godziny? W takim razie Startup2Night jest idealne dla Ciebie! Przedstawiamy wyjątkowy program preinkubacyjny organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Nasze wydarzenie składa się z dwóch części:

• Bootcamp – Warsztaty o tematyce Team Building & Project Management

• Launch Weekend – 3 dniowe warsztaty, podczas których pod okiem doświadczonych mentorów zbudujesz własny produkt lub aplikację i przedstawisz swoje pomysły inwestorom.

Udział w Startup2Night to przede wszystkim niesamowita okazja na rozwinięcie praktycznej wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. Ponadto dostęp do know-how oraz wiedzy mentorów umożliwi Ci stworzenie koncepcji startupu od samych podstaw. Na koniec zostaniesz oceniony przez przedstawicieli funduszy venture capital, od których otrzymasz profesjonalny feedback. Co więcej, możesz poznać osoby ze startupowego „podwórka” – mentorów i aniołów biznesu, a także pracować i nawiązywać znajomości z przyszłymi liderami biznesu i innowatorami. Jeżeli jesteś chętny do działania, masz pomysł na siebie oraz interesujesz się jednym z obszarów: IT, Business, Science lub Design, Art & Culture to zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/903745816464791/ 

Do zobaczenia!