Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Stawiamy na różnorodność. Kariera w PwC

Doradzanie to nasza pasja. PwC w Polsce to ponad 4 700 pracowników, 8 biur, Financial Crime Unit w Gdańsku oraz dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu. Dołącz do nas i zmieniaj zasady gry!

PwC to więcej niż audyt – w naszych strukturach możesz sprawdzić się w zespołach takich jak: doradztwo biznesowe, prawne, podatkowe, technologiczne, cyberbezpieczeństwo, digital, innowacje, zarządzanie ryzykiem czy transakcje. Nasze usługi oferujemy firmom z bardzo różnorodnych branż – od energetyki, przemysłu i chemii, przez bankowość i ubezpieczenia, nieruchomości i sektor publiczny, po motoryzację, transport i logistykę. Każdy projekt to nowe wyzwanie – w PwC nie ma miejsca na powtarzalność i nudę. Chcesz tworzyć innowacje przyszłości? Dołącz do jednego z naszych zespołów. Jak to zrobić?

 

Rekrutacja PwC

5 kroków do PwC

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zacznij od aplikacji online – wypełnij formularz aplikacyjny, załączając CV w języku polskim lub angielskim. Możesz również zamiast tradycyjnego CV udostępnić nam swój profesjonalny profil w mediach społecznościowych. Następnym krokiem jest rozwiązanie testu sprawdzającego umiejętność analitycznego myślenia – link do niego otrzymasz po tym, jak zweryfikujemy Twoją aplikację. W kolejnym etapie zaprosimy Cię do video interview sprawdzającego Twoją znajomość języka angielskiego. Możesz nagrać swoje odpowiedzi w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Ostatni krok to spotkanie rekrutacyjne z osobą z biznesu lub mini Assessment Centre. Potem już tylko oferta z naszej strony i współpraca 🙂

PwC Audyt

 

Ola
Audyt, PwC

 

Swoją przygodę z PwC rozpoczęłam na piątym roku studiów od podjęcia praktyk. Myślę, że była to jedna z najważniejszych decyzji zawodowych w moim życiu. Praktyki przebiegły bardzo dobrze, a po ich zakończeniu otrzymałam ofertę pracy. I tak się składa, że jestem już tutaj 8,5 roku.

 

 

 

Zdobądź doświadczenie

W PwC stawiamy na rozwój młodych ludzi – ponad 70% naszej kadry to osoby poniżej 35. roku życia. Studenci już od pierwszych lat nauki mogą zdobywać u nas doświadczenie w ramach licznych programów praktyk (program WEX, Tech Summer Camp, Data Talent LAB, program Influencer). Rocznie przyjmujemy kilkuset studentów różnych kierunków na płatne praktyki. Prowadzimy także programy mentoringowe.
Naszą aktualną ofertę znajdziesz na stronie www.pwc.pl/kariera (sekcja STUDENT)

PwC dla Ciebie

Benefity PwC

 

Program WEX

WEX to unikalny program praktyk – już na początkowym etapie studiów możesz sprawdzić się w różnych zespołach – każdy uczestnik ma szansę współpracować z dwoma różnymi działami. To idealna okazja, by zapoznać się z charakterystyką pracy międzynarodowej korporacji, zobaczyć świat wielkiego biznesu od środka i zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Po zaliczeniu testu online wyślemy Ci link do video interview, w którym sprawdzimy Twoją znajomość języka angielskiego. Ostatnim etapem jest Assessment Centre, na który zaprosimy najlepszych kandydatów.

Aplikuj na WEXtra program praktyk!

  • WEX to program płatnych praktyk letnich (lipiec-sierpień) kierowany do studentów I i II roku
  • Spędzisz w PwC 2 miesiące, podczas których będziesz miał okazję sprawdzić się w różnych zespołach, rozbudować sieć kontaktów i zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe.
  • Świat wielkiego biznesu czeka na Ciebie – aplikuj online już 1 marca!
  • Więcej szczegółów na: 

program WEX

Ada
UCZESTNICZKA PROGRAMU WEX

Wzięłam udział w Programie WEX, ponieważ chciałam poznać dużą organizację, jaką bez wątpienia jest PwC. Byłam ciekawa, czy praca w korporacji wygląda tak, jak jest to przedstawiane w mitach i stereotypach. Okazało się, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie atmosfera w pracy. Wszyscy byli dla mnie bardzo mili i niezależnie od tego, jakie stanowisko zajmowali, zawsze znaleźli czas, aby zapytać: „Co u Ciebie?”, „Co słychać?”, „Jak sobie radzisz?”. Wszystko to sprawiło, że zupełnie zmieniłam swoje wyobrażenie o biznesie i pracy w korporacji. Podczas tych dwóch miesięcy miałam okazję pracować w dwóch działach, a przydzielane mi zadania były różnorodne i ciekawe. Zdecydowanie polecam udział w Programie WEX.

 

 

Materiał na podstawie: https://ewydanie.eurostudent.pl/2019-mar/8/