Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Grupa PZU

al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa

kariera@pzu.pl

05.04.2022

Staż w Laboratorium Innowacji (rekrutacja online)

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Badania i rozwój
Typ:
  • staż

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring rynku startup w obszarze insurtech i fintech
  • Analiza aktualnych trendów technologicznych i rynkowych, w tym analiza nowych rozwiązań wdrażanych przez czołowe zakłady ubezpieczeniowe na świecie (benchmarking)
  • Przeprowadzenie wstępnej oceny potencjalnych pomysłów na innowacje w PZU i rekomendacje w zakresie dalszego postępowania
  • Przygotowanie newslettera innowacji dla pracowników Grupy PZU
  • Przygotowanie materiałów/prezentacji rynkowych i biznesowych dla Dyrektorów i Członków Zarządu PZU

Nasze wymagania

  • Status studenta co najmniej 3-go roku (lub absolwent do dwóch lat po studiach)- kierunki: ekonomia, finanse, metody ilościowe, informatyka, matematyka lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Umiejętność analitycznego myślenia (analiza danych jakościowych i ilościowych), łączenia informacji i rozwiązywania problemów biznesowych
  • Mile widziana znajomość nowych technologii i/lub ekosystemu startup

To oferujemy

  • Możliwość pracy w zespole, który rozwija jedne z najbardziej przełomowych projektów technologicznych w branży ubezpieczeń w Polsce (szczegóły tutaj: www.pzu.pl/innowacje)
  • Zdobycie wiedzy nt. praktycznego wykorzystania najnowszych technologii w biznesie
  • 6-miesięczny płatny staż – od 1 lipca 2022 r.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

zobacz pełen profil pracodawcy