Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Grupa PZU

al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa

kariera@pzu.pl

01.04.2022

Staż w Zespole Audytu Obszaru Inwestycji (rekrutacja online)

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Księgowość / Audyt / Podatki
  • Ubezpieczenia
Typ:
  • staż

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji audytów wewnętrznych
  • Udział w ustalaniach i ocenie stanu faktycznego badanego obszaru
  • Konsultowanie i zgłaszanie rekomendacji poaudytowych
  • Wsparcie monitoringu i oceny wykonania rekomendacji audytowych
  • Cykliczne przeprowadzanie analizy otoczenia rynkowego oraz danych dotyczących ewentualnych ryzyk w procesach biznesowych

Nasze wymagania

  • Status studenta co najmniej 3-go roku (lub absolwent do dwóch lat po studiach) – kierunki: ekonomia, matematyka lub finanse
  • Efektywne poruszanie się w obszarze analizy danych finansowych oraz umiejętność wnioskowania na jej podstawie.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel
  • Umiejętności analityczne, komunikatywność, dociekliwość oraz zdolności do szybkiej nauki

To oferujemy

  • Możliwość pracy w zespole, który realizuje audyty w obszarze: zarządzania ryzykami rynkowymi w instytucjach finansowych, zarządzania funduszami o szerokim spektrum inwestycyjnym oraz tworzenia i sprzedaży produktów inwestycyjnych i zdrowotnych
  • 6-miesięczny płatny staż – od 1 lipca 2022 r.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

zobacz pełen profil pracodawcy