Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Grupa PZU

al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa

kariera@pzu.pl

01.04.2022

Staż w Zespole Dostarczania Rozwiązań IT (rekrutacja online)

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Informatyka / Telekomunikacja
  • Ubezpieczenia
Typ:
  • staż

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu zmian rozwojowych w systemie (frontend) poprzez kodowanie w angular (przy wsparciu doświadczonego programisty)
  • Przygotowywanie i testowanie poprawek dla istniejących funkcjonalności
  • Udział w pracach zespołu zwinnego – nabierzesz doświadczenia w pracy w metodyce SCRUM
  • Poznasz stosowane biblioteki i wzorce programowania dla stosu angularowego
  • Poznasz bliżej architekturę mikroserwisów i podejście do tworzenia aplikacji na środowisko oparte o kuberentes

Nasze wymagania

  • Status studenta co najmniej 3-go roku na kierunku o profilu informatycznym lub matematycznym (lub absolwent do dwóch lat po studiach)
  • Znajomość JavaScript, TypeScript, CSS3 i HTML5 na poziomie realizowanych projektów studenckich/prywatnych
  • Znajomość Angular na poziomie realizowanych projektów studenckich/prywatnych
  • Otwartość na naukę i szukanie nieoczywistych rozwiązań

To oferujemy

  • Możliwość pracy w zespole, który zajmuje się rozwojem i utrzymaniem systemu obsługującego administrację polisami życiowymi klienta indywidualnego.
  • 6-miesięczny płatny staż – od 1 lipca 2022 r.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

zobacz pełen profil pracodawcy