Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Grupa PZU

al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa

kariera@pzu.pl

01.04.2022

Staż w Zespole Rekrutacji i Marki Pracodawcy (rekrutacja online)

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Human Resources
  • Ubezpieczenia
Typ:
  • staż

Twój zakres obowiązków

  • Poznanie narzędzi, metodologii i standardów procesów rekrutacyjnych
  • Tworzenie treści ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów
  • Zaangażowanie w selekcję CV oraz udział w spotkaniach rekrutacyjnych
  • Poznania projektów employer – brandingowych m.in. Program Ambasador

Nasze wymagania

  • Status studenta co najmniej 3-go roku (lub absolwent do dwóch lat po studiach) kierunki: zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii, socjologii lub pokrewne
  • Rozwinięta umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i pracę w środowisku profesjonalistów HR
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji i marki pracodawcy

To oferujemy

  • Możliwość pracy w zespole który, realizuje procesy rekrutacyjne i zajmuje się budowaniem marki pracodawcy PZU
  • 6-miesięczny płatny staż – od 1 lipca 2022 r.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

zobacz pełen profil pracodawcy