Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

03.04.2020

Stażysta/ka w Dziale Projektów Strategicznych

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Badania i rozwój
  • Energetyka
  • Finanse / Bankowość / Ekonomia
  • Mechanika / Automatyka
Typ:
  • staż

Twoje zadania w trakcie stażu:

  • prowadzenie analiz rynkowych związanych z tematyką prac projektowych
  • synteza zdobytych informacji w formie prezentacji Power Point i w Excelu
  • generowanie nowych pomysłów na zadane tematy związane z tematyką prac projektowych
  • wsparcie w operacyjnym prowadzeniu projektów, tj. pomoc w organizacji i prowadzeniu spotkań
  • współuczestnictwo w pracach na rzecz projektów strategicznych

Oferujemy:

  • 6-miesięczny płatny staż
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie merytoryczne opiekuna
  • doświadczenie i wiedzę ekspercką
  • udział w innowacyjnych projektach

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • jesteś studentem III, IV, V roku studiów na kierunkach: ekonomicznych lub technicznych
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym
  • obsługujesz MS Excel i Power Point na poziomie zaawansowanym
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • posiadasz umiejętności analityczne
  • potrafisz pracować w zespole
  • proaktywnie poszukujesz rozwiązań

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego.  Zadanie stanowi obowiązkowy element procesu rekrutacyjnego.

Dostępne dokumenty

zobacz pełen profil pracodawcy