Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

03.04.2020

Stażysta/ka w Obszarze Logistyki

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Finanse / Bankowość / Ekonomia
  • Logistyka / Spedycja / Dystrybucja
  • Prawo
Typ:
  • staż

Twoje zadania w trakcie stażu:

  • udział w zadaniach związanych z Logistyką Ropy Naftowej do Polski /PKN ORLEN/ (transport morski, rurociągowy)
  • wsparcie współpracy operacyjnej z operatorami Logistycznymi (Porty morskie, Operatorzy systemów transportowo-magazynowych)
  • wsparcie w odprawach celnych ładunków ropy naftowej
  • współpraca z Agencjami Celnymi, Firmami inspekcyjnymi, Agencjami morskimi
  • współpraca z interesariuszami wewnętrznymi (zakupy surowców, planowanie działalności produkcyjnej, produkcja rafineryjna, podatki)
  • udział w projektach optymalizacyjnych i negocjacyjnych ze strategicznymi partnerami

Oferujemy:

  • 6-miesięczny płatny staż
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie merytoryczne opiekuna
  • doświadczenie i wiedzę ekspercką
  • udział w innowacyjnych projektach

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • jesteś studentem V roku lub absolwentem kierunków Logistyka, Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, Prawo i Administracja, Spedycja, Ekonomia
  • posługujesz się biegle językiem angielskim (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)
  • obsługujesz MS Power Point i MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia
  • potrafisz pracować w zespole
  • proaktywnie poszukujesz nowych rozwiązań

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego.  Zadanie stanowi obowiązkowy element procesu rekrutacyjnego.

Dostępne dokumenty

zobacz pełen profil pracodawcy