Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

03.04.2020

Stażysta/ka w Obszarze Ochrony Środowiska

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Badania i rozwój
  • Rolnictwo / Ochrona środowiska
Typ:
  • staż

Twoje zadania w trakcie stażu:

  • aktualizacja instrukcji ochrony środowiska
  • prowadzenie banku emisji zanieczyszczeń
  • edukacja ekologiczna
  • wsparcie w prowadzeniu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie zakładu produkcyjnego w Płocku
  • wsparcie w analizie monitoringu pomiarów emisji oraz jakości powietrza

Oferujemy:

  • 6-miesięczny płatny staż
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie merytoryczne opiekuna
  • doświadczenie i wiedzę ekspercką
  • udział w innowacyjnych projektach

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • jesteś studentem IV, V roku lub absolwentem studiów technicznych (inżynieria środowiska, ochrona środowiska, chemia)
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • obsługujesz dobrze MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
  • znasz dobrze program Share Point
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • potrafisz pracować w zespole
  • proaktywnie poszukujesz rozwiązań

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego.  Zadanie stanowi obowiązkowy element procesu rekrutacyjnego.

Dostępne dokumenty

zobacz pełen profil pracodawcy