Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

STRABAG Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków

tel. +48 22 7144-800
fax: +48 22 7144-900

e-mail: pl_office.strabag@strabag.com
www.strabag.pl
www.strabag.com

 

 

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

 

STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, będącego od 180 lat synonimem jakości w budownictwie, realizującego na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie – lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii, który ma znaczący i stabilny kapitał własny. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów realizujemy nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane. Działalność STRABAG cechuje kompleksowy zakres usług budowlanych, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy.

 

Działalność STRABAG Sp. z o.o. obejmuje pełny zakres usług budowlanych. Firma stosuje wysokiej jakości materiały budowlane, posiada najnowszej generacji park maszynowy. Dysponuje wykwalifikowaną kadrą inżynierską. Między innymi z tych względów specjalizuje się w kompleksowych realizacjach inwestycji – na najwyższym poziomie pod względem jakości, terminowo i w najlepszej cenie. STRABAG Sp. z o.o. korzysta także z całej gamy usług oferowanych przez wyspecjalizowane spółki koncernowe, które przejmują odpowiedzialność za ich wykonanie, generując w ten sposób wartość dodaną dla swoich Klientów.
 

W ramach budownictwa infrastruktury STRABAG Sp. z o.o. realizuje budowę autostrad i dróg ekspresowych, dróg krajowych, obwodnic, linii kolejowych oraz lotnisk. Kompleksowa oferta firmy obejmuje także roboty modernizacyjne i utrzymaniowe sieci dróg krajowych i lokalnych. Budowane z dużym rozmachem i przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań obiekty mostowe są wizytówkami zarówno koncernu, jak i miast, w których powstają.
 
W obszarze budownictwa ogólnego STRABAG Sp. z o.o. realizuje centra usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe, centra logistyczne, osiedla mieszkaniowe oraz obiekty przemysłowe. Spółka zajmuje się również modernizacją i konserwacją obiektów zabytkowych. Wzniesione przez nią obiekty są charakterystycznymi elementami architektonicznymi wielu polskich miast.
 

Opierając się na prawie 30-letnim doświadczeniu wynikającym z prowadzenia działalności w Polsce oraz na technologiach własnych koncernu, STRABAG Sp. z o.o. rozwija swoją ofertę, angażując się w realizację projektów inżynieryjnych i energetycznych, budowę i modernizację obiektów odpowiadających najwyższym wymogom i standardom ochrony środowiska. STRABAG Sp. z o.o. służy także swoim doświadczeniem i wiedzą koncernową w zakresie projektów elektrowni wiatrowych i innych innowacyjnych rozwiązań dla sektora energetyki odnawialnej. Na polski rynek wprowadza unikatowe na skalę europejską technologie przetwórstwa odpadów komunalnych oraz wytwarzania z nich tzw. zielonej energii.

 

Programy rozwojowe

 

W ramach programu praktyk studenckich możesz zdobyć zarówno pierwsze doświadczenia, jak i kontynuować przygodę z branżą budowlaną. W STRABAG znajdziesz wiele możliwości rozwoju. Możesz podjąć z nami współpracę na stanowiskach inżynierskich, w biurze, na budowie, w działach finansowych, czy w spółkach serwisowych. Dołącz do nas, jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia w przyszłości i chcesz mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

 

W ramach 3 miesięcznego programu praktyk zdobędziesz wiedzę praktyczną, która pozwoli Ci zostać z nami na dłużej. Praktyki są płatne, możesz liczyć na wsparcie opiekuna na każdym etapie i ciekawe budowy.

Proces rekrutacyjny

 

  1. Zapoznaj się z ofertami pracy i praktyk i wyślij CV poprzez formularz dostępny na stronie www.strabag.pl/kariera
  2. Proces selekcji i kontakt telefoniczny z wybranymi osobami
  3. Rozmowa rekrutacyjna z pracownikiem HR lub potencjalnym opiekunem / przełożonym
  4. Informacja o przyjęciu na praktykę lub podziękowanie za udział w procesie rekrutacji

 

Oferty pracodawców