Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Strefa kursów komputerowych

Strefakursów.pl oferuje szeroką gamę kursów dotyczących takich tematów jak np. tworzenie stron internetowych, arkusze kalkulacyjne, edycja tekstu czy tworzenie oraz edycja grafiki.

Strefakursów.pl to pierwsze w Polsce wydawnictwo zajmujące się produkcją oraz dystrybucją filmów instruktażowych. Takie filmy to nowoczesna i skuteczna metoda zdobywania wiedzy. Teraz każdy może poznać wybrany temat i zdobyć nowe umiejętności dosłownie w ciągu kilku godzin.
 
Strefakursów.pl oferuje szeroką gamę kursów dotyczących takich tematów jak np. tworzenie stron internetowych, arkusze kalkulacyjne, edycja tekstu czy tworzenie oraz edycja grafiki. Oferta jest nieustannie poszerzana o nowe pozycje z zakresu szeroko pojętej informatyki.
 
Każdy kurs składa się z zestawu filmów z komentarzem lektora. Filmy zostały przygotowane w taki sposób aby nawet początkujący użytkownik nie miał problemu ze zrozumieniem oraz powtórzeniem pokazanych w nich czynności. Komentarz lektora ma za zadanie wyjaśnić wszelkie bardziej skomplikowane kwestie i zwrócić uwagę na istotne zagadnienia.
 
Filmy mają oczywistą przewagą nad tradycyjnymi sposobami zdobywania wiedzy. Umożliwiają bezproblemowe opanowanie tematu w przeciwieństwie do książek pisanych często trudnym i zawiłym językiem. Kolejna zaleta to cena, wielokrotnie niższa od zestawu podręczników czy kursów stacjonarnych. Nie mówiąc już o wygodzie jaką zapewniają filmy oglądane na ekranie własnego monitora.
 

Filmy instruktażowe zdobywają coraz większą popularność w USA i na zachodzie Europy. Świadczy o tym duża ilość serwisów oferujących takie produkty. Dzięki wydawnictwu Strefakursów.pl teraz i polscy klienci mogą korzystać z takich filmów dostosowanych pod względem ceny i zawartości do realiów naszego rynku.