Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Strefa Sukcesu- dni Europejskie

Strefa Sukcesu to zajęcia, warsztaty i pokazy, których celem jest zaprezentowanie, jak skutecznie budować swój wizerunek, jak właściwie się zaprezentować, pokazać własne atuty i sprzedać mocne strony.

Dzień Europejski w Almamer to ciesząca się wielkim powodzeniem impreza otwarta, której celem jest propagowanie idei Unii Europejskiej, otwartości na inne kultury, pokazywanie możliwości, jakie stoją – zwłaszcza przed młodymi – Polakami. Impreza będzie się odbywała pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego dr. Adama Struzika i Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz – Waltz.
Tegoroczny Dzień Europejski w Almamer uświetnią występy gwiazd, m.in. Stachursky’ego, IN-GRID, Feel, grup Egurrola Dance Studio i Vertical Concert, którym towarzyszyć będą gry, konkursy i pokazy związane tematycznie z krajami Unii Europejskiej.
Istotnym punktem programu Dnia Europejskiego będzie Strefa Sukcesuorganizowana przez Centrum Promocji Karier Almamer. Uczestnicy Dnia Europejskiego w ramach Strefy Sukcesu będą mogli bezpłatnie wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez specjalistów i ekspertów z zakresu, stylizacji fryzur. Całości dopełni możliwość dokonania analizy skóry oraz pokaz mody znanych marek odzieżowych.
Impreza odbędzie się 10 maja 2008, od 16.00 do 22.00, przy ul. Wolskiej 43, Wstęp wolny.
Więcej informacji www.almamer.pl.