Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Strefa Sukcesu podczas III Dnia Europejskiego w ALMAMER

Strefa Sukcesu to zajęcia, warsztaty i pokazy, których celem jest zaprezentowanie, jak skutecznie budować swój wizerunek, pokazać własne atuty.

Dzień Europejski w ALMAMER to ciesząca się wielkim powodzeniem impreza otwarta, której celem jest propagowanie idei Unii Europejskiej, otwartości na inne kultury, pokazywanie możliwości, jakie stoją – zwłaszcza przed młodymi – Polakami. Impreza będzie się odbywała pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego dr. Adama Struzika i Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Tegoroczny Dzień Europejski w ALMAMER uświetnią występy gwiazd, m.in. Stachursky’ego, IN-GRID, Feel, grup Egurrola Dance Studio i Vertical Concert, którym towarzyszyć będą gry, konkursy i pokazy związane tematycznie z krajami Unii Europejskiej.
Istotnym punktem programu Dnia Europejskiego w ALMAMER będzie Strefa Sukcesu organizowana przez Centrum Promocji Karier ALMAMER. Uczestnicy Dnia Europejskiego w ramach Strefy Sukcesu będą mogli bezpłatnie wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez specjalistów i ekspertów z zakresu: makijażu – udzielanych przez wizażystów z Perfumerii DOUGLAS oraz stylizacji fryzur – udzielanych przez fryzjerów z salonu FREDERIC MORENO Paris. Całości dopełni możliwość dokonania analizy skóry przez konsultantki OLAY oraz pokaz mody znanych marek odzieżowych, m.in. TOP SECRET, PRIVATE MEMBER, typu Office, Casual, Cocktail. Więcej informacji www.almamer.pl.