Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studenci na start

Biuro Karier Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza swoich studentów oraz absolwentów na cykl warsztatów ułatwiających aktywne poszukiwanie pracy i strategiczne planowanie własnej ścieżki zawodowej.

Szkolenia podzielone są na trzy grupy:

  1. „Pomyśl o sobie”, czyli jak rozpoznać własny potencjał zawodowy. W ramach tego szkolenia studenci i absolwenci dowiedzą się, jakie są ich indywidualne predyspozycje zawodowe.
  2. „Pomyśl o pracy”, czyli jak skutecznie pokonać wszystkie wymagane etapy rekrutacji. Biorąc udział w tych warsztatach mamy szansę dowiedzieć się, jak profesjonalnie przygotować dokumenty aplikacyjne i kompetentnie odpowiedzieć na wszelkie pytania pracodawcy w ramach pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz tego poznamy dokładnie wszelkie strategie rekrutacyjne stosowane przez pracodawców i nauczymy się negocjować wysokość wynagrodzenia.
  3. „Pomyśl o rozwoju”, czyli jak udoskonalać własne umiejętności. Na tym etapie szkolenia studenci mają szansę nauczyć się, jak zarządzać własnym czasem, radzić sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych oraz poznają techniki twórczej pracy.

 

Terminy szkoleń oraz zapisy na stronie: http://www.biurokarier.umk.pl/studenci/warsztaty/