Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studenci nagrodzą dziennikarzy

Studenci kierunków dziennikarskich z UJ organizują pierwszą edycję MediaTorów – Studenckich Nagród Dziennikarskich.

Celem konkursu o zasięgu ogólnopolskim jest wyłonienie najwybitniejszych, zdaniem studentów kierunków dziennikarskich, osobowości medialnych w dziewięciu kategoriach. Członkami jury, które przyznało nominacje do nagrody w pierwszym etapie konkursu, są studenci dziennikarstwa z sześciu największych uczelni w Polsce.
W czasie drugiego etapu Plebiscytu na Laureatów głosy oddadzą studenci dziennikarstwa z całego kraju za pomocą specjalnych ankiet.
Wśród Nominowanych są napopularniejsi dziennikarze największych redakcji w Polsce: telewizji TVN, TVN24, POLSATu; radia RMF FM, Gazety Wyborczej, Polityki i innych.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 25 listopada 2007 roku podczas uroczystej gali w Auli Dużej Audytorium Maximum w Krakowie. Po gali odbędzie się uroczysty bankiet z udziałem Nominowanych, przedstawicieli Władz Rektorskich UJ oraz Władz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
Plebiscyt został objęty patronatem prestiżowego pisma branżowego PRESS oraz jednego z największych portali mediowych MediaRun.
Gala rozdania nagród odbędzie się 25 listopada w w Auditorum Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Więcej informacji na stronie www.mediatory.pl

Zobacz więcej informacji z działu studia >>