Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studencie, daj się oświecić na rynku pracy!

Już 26 października w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się jesienna edycja Dni Kariery 2011. Między godziną 9 a 16 każdy student czy absolwent będzie miał szanse zapoznania się z najnowszymi propozycjami pracy, praktyk i staży w największych korporacjach oraz mniejszych warszawskich firmach. Szczegóły na www.dnikariery.pl.

„Jesienna edycja Dni Kariery 2011 to prawie 50 firm wystawienniczych i ponad 70 darmowych szkoleń, to bardzo satysfakcjonujący nas wynik” podkreśla Damian Jaremicz, narodowy koordynator. Marcin Żelazny oraz Magdalena Zaręba, lokalni koordynatorzy, podkreślają nowe miejsce odbywania się targów. „Mamy nadzieję, że warszawska Stodoła przypadnie do gustu nie tylko studentom i absolwentom, ale i firmom”. Warto wykorzystać okazję zapoznania się ze wszystkimi ofertami firm w jednym miejscu, ale przede wszystkim szansę na bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą, szansę na rozmowę, zadanie nurtujących pytań, rozwianie wątpliwości.

Częścią Dni Kariery jest również Akademia Umiejętności – cykl bezpłatnych szkoleń. Odbędzie się w dniach 24–26 października, a zapisy prowadzone są na stronie www.dnikariery.pl.