Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studencie, odbierz swój Filmowy Indeks w Kinie Pod Baranami

Rusza kolejna edycja akcji „Filmowy Indeks”, w ramach której za oglądanie filmów w Kinie Pod Baranami studenci dostają nagrody.

Od początku listopada Kino Pod Baranami rozdaje krakowskim studentom filmowe indeksy. Każdy obejrzany w Baranach film nagradzany jest „zaliczeniem”, a odpowiednia liczba „zaliczeń” premiowana darmowymi biletami, prezentami i zniżkami w krakowskich sklepach, knajpach i księgarniach. Filmowe indeksy, które trafiają do rąk studentów, mają na celu ułatwianie im kontaktu z dobrym kinem, które od lat stanowi repertuar Kina Pod Baranami zrzeszonego w sieci kin europejskich Europa Cinemas oraz polskiej Sieci Kin Studyjnych, a od niedawna również w Polskiej Sieci Kin Cyfrowych. Kina docenionego przez publiczność w Krakowie, Polsce i Europie, znanego z promowania filmów płynących pod prąd.

W tegorocznej edycji akcji „Filmowy Indeks” biorą udział znane krakowskim studentom miejsca (bar Miejsce, Bomba, księgarnia Bona, gospoda Koko i sklep Słoń Torbalski), które posiadaczom filmowych indeksów udzielają zniżek, motywując do zbierania „zaliczeń” i częstych kontaktów z dobrym kinem.

Więcej informacji o akcji „Filmowy Indeks” na www.kinopodbaranami.pl.

KINO POD BARANAMI

Rynek Główny 27, Kraków

(12) 423 07 68