Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studencie, ułóż swoją karierę na Dniach Kariery 2012

Już w marcu w 9 największych ośrodkach akademickich w całej Polsce odbędą się Dni Kariery® 2012.

Każdy student czy absolwent, będzie miał szanse ułożyć swoją własną karierę zapoznając się z najnowszymi propozycjami pracy, praktyk i staży w największych korporacjach oraz mniejszych lokalnych firmach. Szczegóły na www.dnikariery.pl.

Dni Kariery® to największe targi pracy, praktyk i staży organizowane przez AIESEC Polska, międzynarodowe stowarzyszenie studentów. Uczestnicy targów – studenci i absolwenci,  mają szansę na bezpośredni kontakt z przedstawicielami wielu firm, dzięki czemu mogą oni poznać kryteria, według których prowadzony jest, w tych firmach, nabór nowych pracowników. Dzięki rozmowie mogą rozwiać wiele swoich wątpliwości, takich jak kryteria oceny kandydatów czy specyfika pracy

w poszczególnych działach firmy. Warto wykorzystać okazję do zapoznania się ze wszystkimi ofertami w jednym miejscu i znalezienia dla siebie tej najlepszej, ale przede wszystkim warto wykorzystać szansę na bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą, szanse na rozmowę, zadanie nurtujących pytań. Przedstawiciele firm czekają na rozmowę w luźnych, niezobowiązujących warunkach.

Równolegle do targów Dni Kariery® odbędzie się Akademia Umiejętności – cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów, które oferują studentom szeroką gamę warsztatów o tematyce biznesowej,  prowadzonych przez między innymi firmy biorące udział w targach i firmy szkoleniowe.


Dni Kariery® odbywają się już od ponad 20 lat i z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno ze strony firm jak i studentów.” z dumą informuje tegoroczny Narodowy Koordynator Dni Kariery® Damian Jaremicz. „W tym roku podczas dziewięciu edycji gościmy ponad 170 firm, natomiast Ci zainteresowani warsztatami, będą mogli skorzystać z ponad 300 darmowych szkoleń”.

Aktualny harmonogram targów oraz zapisy na szkolenia w ramach Akademii Umiejętności znajdują
się na stronie www.dnikariery.pl.