Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studencki Festiwal Informatyczny

W dniach 6-8 marca w Krakowie odbędzie się 4. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego.

Festiwal odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, wezmą w nim udział setki słuchaczy z całej Polski. Jak podczas poprzednich edycji, tak również i tym razem nie zabraknie światowej sławy specjalistów. Swoje przybycie zapowiedzieli m.in. tak znamienici goście jak : Joe Armstrong – główny twórca języka Erlang, Gilad Bracha – współtwórca języka Java oraz Chad Fowler – jeden z najbardziej znanych na świecie programistów języka Ruby, współautor książki „Programming Ruby: The Pragmatic Programmer’s Guide”.

Zakres poruszanych tematów jest bardzo szeroki, podczas festiwalu uczestnik będzie miał okazję poszerzyć swoją wiedzę w zakresie inżynierii oprogramowania, języków programowania, algorytmów,
lingwistyki, biocybernetyki i wielu, wielu innych dziedzin współczesnej informatyki. Jesteśmy pewni, że każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na stronie www.sfi.org.pl, na której znajduje się agenda, pełna lista prelegentów oraz wszelkie informacje na temat festiwalu. Udział w festiwalu jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na temat festiwalu oraz folder informacyjny można znaleźć na stronie:
http://sfi.org.pl/sfi