Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studencki sylwester 2007

Jeżeli nie macie jeszcze planów sylwestrowych, a szukacie gotowej oferty łączącej aktywny wypoczynek z balem sylwestrowym zajrzyjcie na stronę serwisu turystyki studenckiej (www.turystykastudencka.pl)

Znajdują się tam min. dwie ciekawe oferty wyjazdów studenckich zorganizowanych przez Warszawską Radę Okręgową – Zrzeszenia Studentów Polskich. Pierwsza to wyjazd do Koszyc na Słowacji w terminie 26 grudnia 2007 – 1 stycznia 2008, podczas którego organizatorzy zapewniają wiele atrakcji: wyjazdy na baseny termalne, imprezy, karaoke, wyjazdy na narty, projekcje filmowe. W cenie wyjazdu zawarte jest zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NW, transport, oraz bal sylwestrowy. Koszt wyjazdu 685 zł płatne do 30 listopada 2007. Ilość miejsc ograniczona.   

Druga oferta to wyjazd do Sabinova na Słowacji w terminie 26 grudnia 2007 – 1 stycznia 2007. W programie wyjazdu znalazły się min.: wyjazdy na baseny termalne, wyjazdy na narty, możliwość korzystania z basenu i sali gimnastycznej. Uczestnicy będą mieli zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie (dwa posiłki), ubezpieczenie NW, transport, bal sylwestrowy. Koszt wyjazdu to 690 zł płatne do 5 grudnia 2007. Ilość miejsc ograniczona.

Warto rozważyć oferty ZSP, ponieważ organizatorzy mają kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu studenckich imprez (zdjęcia z poprzednich wyjazdów można znaleźć na stronie http://turystykastudencka.pl/o,1,ZSP_-_RO_w_Warszawie.html ) i świetną kadrę, którą tworzą studenci z dużym doświadczeniem organizacyjnym.

Więcej:www.turystykastudencka.pl