Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studencki weekend w Teatrze Bagatela!

W WEEKEND ZAPRASZAMY DO TEATRU BAGATELA NA SPEKTAKLE W WYJĄTKOWEJ CENIE – 25 ZŁ!

SZALEŃSTWA NOCY

1-2 lutego, 19.15; 3 lutego – 17.00, Teatr Bagatela. Scena na Sarego 7.

W sobotę gramy z angielskimi napisami, w niedzielę dla rodziców z dziećmi (szczegóły na www.bagatela.pl).

„Przygody Boba i Heleny, mimo że nasycone w dużej mierze abstrakcyjnym humorem, to jednak kryją w sobie dużo życiowych i ważnych spostrzeżeń. Jest w tym jakaś nostalgiczna tęsknota za szaleństwem i życiem na pełnych obrotach, bez oglądania się za siebie.

„Bob i Helena pragną miłości i towarzystwa kogoś, z kim chociaż przez chwilę mogliby poczuć, jak smakuje życie, kiedy nic nie stoi nam na przeszkodzie. Dlatego ich nocny spacer po Krakowie pełen jest niesamowitych, zwariowanych przygód” – zachwycała się Marta Płaza (scenakulturoffa.blogspot.com)

 

ZA ROK O TEJ SAMEJ PORZE

2-3 lutego 16:00, 19.15

Zrodzony z przypadku romans Doris i George’a nieoczekiwanie staje się związkiem na całe życie. Jak to się jednak udało, skoro gospodyni domowa i księgowy mieszkają z rodzinami na dwóch końcach kraju? Magdalena Walach i Wojciech Leonowicz zdradzają nam, jak kochać się przez wiele lat, widując tylko raz do roku.

Sztuka kanadyjskiego dramatopisarza Bernarda Slade’a od 1975 nie schodzi ze scen teatralnych na całym świecie. Przebój budzący sympatię widzów i entuzjazm krytyki został już w trzy lata po prapremierze przeniesiony na duży ekran.

W rolach głównych wystąpili Alan Alda i Ellen Burstyn.

Szczegóły na www.bagatela.pl