Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studenckie seminarium PR

15 lutego w Rzeszowie odbędzie się trzecie studenckie seminarium Public Relations. Tematem przewodnim będzie „Moja droga do sukcesu”.

Seminarium, które odbędzie się w siedzibie organizatora Kongresu Public Relations – Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, organizowane jest przez studentów i z myślą o nich. Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania się aktywnie działających na swoich Uczelniach młodych ludzi, którzy nie ograniczają się w trakcie studiów do typowej nauki, ale poszukują ścieżek indywidualnego rozwoju  – mówi opiekun MFN, dr Dariusz Tworzydło z WSIiZ w Rzeszowie. W programie seminarium znajdą się m.in.: wykłady zaproszonych specjalistów PR-u oraz debata panelowa. Seminarium będzie również doskonałą okazją dla studentów, którzy interesują się problematyką PR lub też pragną podzielić się swoimi osiągnięciami związanymi z aktywną działalnością na Uczelni, do zaprezentowania przygotowanych przez siebie referatów.
 
Joanna Hady, Prezes Marketingowego Forum Naukowego podkreśla: Jako członkowie MFN-u, które jest głównym inicjatorem seminarium, będziemy podtrzymywać stworzone przez nas forum wymiany poglądów studentów z całego kraju. Jest to już trzecia edycja tego seminarium i z pewnością będą kolejne. Jesteśmy dumni, że dzięki seminarium możliwa jest integracja środowiska akademickiego, a szczególnie Kół Naukowych, które tworzą ludzie tacy, jak my – pełni zaangażowania i pasji. Z pewnością seminarium nie zakończy się zatem wraz z ostatnim wykładem, lecz będzie dopiero początkiem dalszych rozmów młodych i ambitnych ludzi, którzy chcę w życiu osiągnąć sukces. Serdecznie zapraszamy do udziału.
 
Gospodarzami III Ogólnopolskiego Seminarium Studenckiego są:
Zakład PR WSIiZ oraz Marketingowe Forum Naukowe WSIiZ
Więcej szczegółów merytorycznych:  http://mfn.ires.pl/seminarium/o_seminarium/