Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studenckie Targi Pracy na Uczelni Vistula w Warszawie

Jak wyróżnić się wśród setek kandydatów do pracy, jakich umiejętności oczekują dziś pracodawcy, jak rozpocząć karierę w trakcie studiów? – odpowiedzi na te pytania uzyskają uczestnicy studenckich targów pracy JobSpot, które odbędą się w kampusie Grupy Uczelni Vistula na warszawskim Ursynowie 8 maja 2014 r. o godz. 9.30. Wstęp wolny.

W targach weźmie udział ok. 40 wystawców. Uczestnicy poszukujący ofert pracy, praktyk czy staży nie tylko spotkają się z przedstawicielami firm, ale także będą mogli wziąć udział w konferencji z udziałem inspirujących mówców. Prelegenci opowiedzą o możliwościach połączenia pasji z pracą i budowaniu własnej marki. Będzie to już druga edycja JobSpot. Pierwsza odbyła się w 2013 r. i spotkała się z pozytywnym odbiorem studentów oraz środowiska biznesu.

Od 1994 r. doradzam w rozwoju kariery zarówno studentom, jak i menedżerom. Z przyjemnością uczestniczyłem w Job Spot w 2013 roku. Impreza została profesjonalnie zorganizowana – podkreśla Grzegorz Turniak, założyciel firmy BNI Polska. Pozytywnie zaskoczyło mnie ogromne zainteresowanie i entuzjazm studentów tej międzynarodowej uczelni. Chętnie wezmę udział w tegorocznej edycji JobSpot i polecę ją wystawcom i pracodawcom – dodaje Turniak.

Targi JobSpot odbywają się w ramach projektu Akademii Finansów i Biznesu Vistula Cooperative-Education, którego celem jest tworzenie i umacnianie współpracy edukacji z otoczeniem biznesowym.