Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studenckie Tour de Tyskie!

Rozpoczęcie roku akademickiego to dla studenckiej braci początek wykładów i ćwiczeń, ale także początek ożywionego życia poza progami uczelni. Od tego roku również Tyskie Muzeum Piwowarstwa chce włączyć się w nurt życia studenckiego i zaprasza w październiku na wyjątkowe wycieczki do Tychów. Tour de Tyskie rusza już 4 października!

Czym jest Tour de Tyskie?To wyjątkowa okazja by rozruszać rok akademicki i poznać jedną z największych atrakcji turystycznych na Śląsku! Specjalne wycieczki dla studentów do Tyskich Browarów Książęcych odbywać się będą w każdy czwartek przez cały październik 2007.
 
Kiedy dokładnie?
W czwartki: 4, 11, 18 i 25 października specjalny bezpłatny autobus będzie czekał w Katowicach i Gliwicach, by następnie zawieźć grupę na pełną atrakcji wycieczkę do Tychów.
W Gliwicach autobus z naszym pilotem czekać będzie przy hotelu Qubus (ul. Dworcowa 27) w każdy czwartek o godzinie 16.30 (wyjazd do Tychów o 17.00) Powrót do Gliwic około 21.30.
W Katowicach autobus z naszym pilotem czekać będzie na parkingu przy galerii BWA (al. Korfantego 6) w każdy czwartek o godzinie 18.45 (wyjazd do Tychów o 19.15). Powrót do Katowic około 23.00.
 
Jak wziąć udział w wycieczce?
Udział w wycieczce można zapewnić sobie na 2 sposoby:
 
1/ rezerwując miejsce na wybrany termin dzwoniąc do recepcji Tyskiego Muzeum Piwowarstwa pod nr 032327 84 30 lub pisząc na wycieczki.tyskie@kp.pl. Rezerwacji należy dokonać indywidualnie, podając swoje imię i nazwisko oraz nr legitymacji studenckiej lub nr indeksu (wybrany dokument należy okazać w dniu wycieczki) Rezerwacje mailowe są ważne dopiero po naszym potwierdzeniu.
Uwaga! Rezerwacja jest aktualna do 10 minut przed odjazdem autobusu w danej lokalizacji. Wtedy to wolne miejsca oferować będziemy osobom, które przybyły na miejsce zbiórki, a nie robiły wcześniejszej rezerwacji.
 
2/ zjawiając się w miejscu zbiórki na około 10 minut przed odjazdem. Zaprosimy wtedy na pokład tylu chętnych studentów na ile pozwoli nam ilość wolnych miejsc
 
Co czeka studentów w czasie wycieczki?
Program specjalnej wycieczki dla studentów to skrócona, 1,5 godzinna wersja zwiedzania Tyskich Browarów Książęcych z elementami zwiedzania Tyskiego Muzeum Piwowarstwa oraz degustacją piwa w pubie w podziemiach Muzeum. Dla studentów dodatkowo ciekawe konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne gadżety marki Tyskie.
 
Jak dowiedzieć się więcej?
Zaglądając do październikowych numerów „Eurostudenta” lub kontaktując się z recepcją Tyskiego Muzeum Piwowarstwa telefonicznie pod nr 032 327 84 30 lub osobiście przy ul. Mikołowskiej 5 w Tychach (wejście od ul. Katowickiej).
 
Patronem medialnym akcji jest „Magazyn Akademicki Eurostudent”.