Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Student księgowym roku?

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie chętni studenci mają szansę wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu Księgowy Roku 2007. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 listopada.

Konkurs Księgowy Roku to szansa dla studentów interesujących się księgowością, rachunkowością, finansami, problematyką podatkową na zweryfikowanie swojej wiedzy i zdobycie cennych nagród.
Każdy, kto udzieli odpowiedzi na pytania testowe i rozwiąże zadanie sytuacyjne otrzyma od Organizatorów drobny upominek.  
 
Ogłoszenie listy pięciu półfinalistów nastąpi w połowie listopada. Sesja Finałowa odbędzie się 8 grudnia 2007, a nazwisko zwycięzcy zostanie podane do wiadomości podczas uroczystej Gali Finałowej 12 stycznia 2008 roku.
 
Aplikacja konkursowa oraz wszelkie dodatkowe informacje dotyczące dziewiątej edycji konkursu Księgowy Roku znajdują się na stronie internetowej: www.ksiegowyroku.pl.
 
 
***
 
Ogólnopolski konkurs Księgowy Roku jest prestiżowym wydarzeniem integrującym środowisko księgowych i specjalistów w dziedzinie finansów realizowanym przez Grupę Wydawniczą INFOR, Sage Symfonia i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Cieszy się uznaniem Uczestników oraz osób reprezentujących kręgi biznesowe, władze lokalne
i centralne, środowiska opiniotwórcze i media. Jego celem jest wyróżnianie najlepszych finansistów w Polsce oraz promowanie ich jako liczących się partnerów w zarządzaniu przedsiębiorstwami.
 
Interesują Cię kursy i szkolenia? Zobacz więcej >>