Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Studiujesz? Jesteś absolwentem?

Zdobądź drugi zawód w szkole policealnej! Zwiększ swoje szanse na rynku pracy!

Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku pracy chcemy sprostać oczekiwaniom młodych, ambitnych ludzi, którzy stają przed wyborem swojej ścieżki zawodowej, bądź chcą ją udoskonalić. Kierunki kształcenia w TEB Edukacja dobraliśmy w sposób pozwalający na dopasowanie zawodu nie tylko do potrzeb rynku pracy, ale przede wszystkim do zainteresowań i oczekiwań słuchaczy.

Nauczamy w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym na kierunkach rocznych i dwuletnich. W ciągu dwóch lat umożliwiamy otrzymanie państwowego dyplomu technika, który przygotowuje do rozpoczęcia pracy w wybranym zawodzie. Proponujemy naszym słuchaczom zdobycie dodatkowych uprawnień oraz międzynarodowych certyfikatów, m.in. Microsoft, Linux, Novell, ECDL, Oceanic, Bielenda. Oferujemy stałe czesne przez cały okres nauki oraz elastyczny system opłat. Proponujemy atrakcyjny system zniżek dla słuchaczy i absolwentów, nie pobieramy dodatkowych opłat za wydanie legitymacji, zaświadczeń do ZUS, egzaminy czy materiały potrzebne do realizacji zajęć.

 

TEB Edukacja kształci m.in. kosmetyczki, wizażystki, fryzjerki, informatyków, dekoratorów wnętrz czy techników BHP. Mocnym punktem w ofercie są zawody medyczne, takie jak: technik farmaceutyczny, asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny, higienistka stomatologiczna, technik masażysta, opiekun medyczny. Cieszą się one dużą popularnością ze względu na bardzo dobre perspektywy pracy i ciekawe zatrudnienie. TEB Edukacja oferuje również naukę zupełnie za darmo.


Do 15 października oferujemy kształcenie na promocyjnych warunkach – 100 zł dla każdego studenta lub absolwenta, albo zapisując się wraz 5 znajomymi można otrzymać nagrody gwarantowane – bony sodexo o wartości 300 zł!

 

Pełna oferta i szczegółowe informacje o szkołach policealnych TEB Edukacja dostępne są na stronie www.teb.pl.

 

(promocja)