Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

STUK czyli nowoczesny krakowski przegląd

STUDENCKIE TEATRY UCZELNI KRAKOWSKICH

Teatr Groteska otwiera dla krakowskich studentów nową interaktywną, teatralną inicjatywę. To STUK, czyli przegląd Studenckie Teatry Uczelni Krakowskich, mający na celu wyłonienie najbardziej kreatywnych i utalentowanych grup teatralnych, muzycznych, kabaretowych w Krakowie.

Pierwsze STUK-owe zmagania odbędą się w Internecie. W STUK-u mogą wziąć udział studenci krakowskich uczelni publicznych i prywatnych –grupy artystyczne, a także soliści.

Zapraszamy do zabawy! Czekamy na nagrania wideo występów. Uwaga – czas prezentacji nie może przekroczyć 5 minut. Regulamin STUK jest dostępny na naszej stronie: www.groteska.pl. Wszystkie nagrania zostaną umieszczone w Internecie (konto STUK na Facebook-u, a także na stronie internetowej Teatru Groteska).

Interaktywny STUK

To internauci wybiorą najciekawsze propozycje STUK -u każdego miesiąca, a tym samym przyszłych finalistów. Każdy może zagłosować tylko raz na daną prezentację konkursową. Aby zagłosować, wystarczy kliknąć „Lubię to!” pod preferowana prezentacją konkursową, zamieszczona w portalu społecznościowym Facebook. Do kolejnego etapu przejdzie pięć najwyżej ocenionych projektów każdego miesiąca.

Wielki Finał STUK

Wielki Finał Studenckich Teatrów Uczelni Krakowskich odbędzie się w Teatrze Groteska w weekend poprzedzający Juwenalia. Wyłonieni przez internautów finaliści wystąpią na prawdziwej teatralnej scenie, mając do dyspozycji zaplecze teatralne, które wzmocni artystyczny wyraz ich prezentacji. Licznie zgromadzona publiczność, a także profesjonalne Jury wyłoni lauretów. Na zwycięzców czekać będą pamiątkowe statuetki, nagrody rzeczowe i… otwarta droga do sławy!

Stuk – wyłaniamy nowe sceniczne talenty!
Stuk – klik myszką i głosujemy na najciekawsze teatralne zjawisko miesiąca!
Stuk – podziel się z innymi, tym co potrafisz!
Stuk – o tym będzie głośno w całym Krakowie!
Stuk – warto być kreatywnym!