Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Stux – ucz się, dziel się wiedzą i zarabiaj !!!

Uczysz się do egzaminów prawnych lub certyfikowanych? A może chcesz zdobyć tytuł doradcy podatkowego? Godzinami czytasz akty prawne? Już teraz możesz wykorzystać tę wiedzę praktycznie.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka powstał portal stux, społecznościowy system egzaminów, w którym można nie tylko przeprowadzić egzamin w warunkach zbliżonych do rzeczywistego, ale także zarobić na jego tworzeniu.

Z nową platformą social learningową stux użytkownik zdobywa wiedzę potrzebną do zdania egzaminów zawodowych i renomowanych certyfikatów branżowych. Ma także możliwość sprawdzania wiedzy na gotowych symulacjach testowych oraz uczestniczyć w grupie eksperckiej.

 

Korzystając z serwisu stux użytkownik otrzymuje dostęp do interaktywnej bazy materiałów przygotowujących do egzaminów i certyfkatów. Ma także możliwość monitorowania postępów w nauce i uczestniczenia w ocenie zamieszczanych materiałów dzięki wewnętrznemu systemowi ratingowemu.

 

Dzięki interaktywnemu systemowi społecznościowemu wewnątrz aplikacji użytkownicy mogą dyskutować, wymieniać informacje i wzajemnie sobie pomagać.