Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Sukces pisany szminką

Wystartowała VIII edycja konkursu Bizneswoman Roku!Konkurs Bizneswoman Roku, niezmiennie od 7 lat, z ogromnym powodzeniem nagradza kobiety sukcesu. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. W ósmej edycji konkursu pojawiają się dwie nowe kategorie: Kobieta w Nowych Technologiach, której partnerem jest firma IGT Poland oraz Pomysł na Start, kategoria której partnerem jest Coca Cola. Kategoria Pomysł na Start została stworzona w celu aktywizacji i wsparcia lokalnych biznesów. Uczestniczki tej kategorii będą miały szanse starać się o dofinansowanie swojego pomysłu na biznes. Kobieta w Nowych Technologiach zyskała w tym roku miano odrębnej kategorii. Do tej pory było to specjalne wyróżnienie. ,,Wierzę, że poprzez takie inicjatywy jak konkurs Bizneswoman Roku i prezentowanie sukcesów Pań, które wspaniale sobie radzą w obszarze nowych technologii, z roku na rok dysproporcje w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn w naszej branży będą malały.” – przekonuje Jarosław Dąbrowski, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Technologii w Grupie IGT Poland. Pozostałe kategorie to: – Sukces w Korporacji, – Moja Firma – dochody powyżej 4 mln złotych, – Moja Firma – dochody poniżej 4 mln złotych, – Start-up Roku, – Działalność Społeczna. Jak co roku, przyznana zostanie nagroda specjalna ,,Bizneswoman Publiczności”. Laureatka zostanie wyłoniona w drodze głosowania internautów. Celem konkursu jest uhonorowanie przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet realizujących ambitne projekty, nagłośnienie ich sukcesów, wsparcie w pozyskaniu partnerów biznesowych oraz inwestorów. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli płci pięknej w życiu gospodarczym naszego kraju. ,,Przyszłość niewątpliwie należy do firm, które prowadzą politykę zatrudniania w duchu różnorodności, dostrzegając wyjątkowe umiejętności kobiet w biznesie i korzyści z nich płynące. Jako firma stawiająca na różnorodność i przeciwdziałanie wykluczeniu z wielką radością wspieramy konkurs Bizneswoman Roku i zachęcamy do licznego w nim udziału.” – mówi Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału Mastercard Europe. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Do 30 listopada 2016 roku należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie konkursu. Każdy ma także możliwość nominowania kobiety, którą uważa za godną zdobycia tytułu Bizneswoman Roku w wybranej kategorii. Nominacje należy nadsyłać na adres konkurs@bizneswomanroku.pl lub wypełnić formularz na stronie www.bizneswomanroku.pl.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Wstępnej selekcji dokonuje partner strategiczny konkursu, a zarazem audytor – firma PwC. Do drugiego etapu zostają zaproszone finalistki, po trzy w każdej kategorii. Wyboru laureatek dokonuje jury, w którego skład wchodzą czołowi przedstawiciele świata biznesu oraz reprezentanci największych firm w Polsce. Jury przewodniczy dr Irena Eris – twórczyni silnej i rozpoznawalnej na świecie marki, która przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku Polski. Więcej informacji na: www.bizneswomanroku.pl

Organizator: Sukces Pisany Szminką Partner strategiczny: Mastercard Partner wspierający: IGT Poland Partnerzy kategorii: Coca-Cola Poland Services, DPD Polska i Microsoft Partnerzy: PwC, Teraz Polska, Program Executive MBA@UW, Startup Hub Poland, J. Walter Thompson Group Poland Patroni medialni: Dziennik Gazeta Prawna, Polsat Cafe, Startup Magazine, Radio ZET Chilli Sukces Pisany Szminką jest pierwszą w Polsce organizacją, która kompleksowo wspiera i promuje działania kobiet w obszarach nauki, kultury i biznesu. Została utworzona w 2008 roku z inicjatywy Olgi Kozierowskiej. Misją Sukces Pisanego Szminką jest inspirowanie kobiet do podejmowania odważnych działań, spełniania marzeń, nagłaśnianie ich sukcesów w mediach oraz dostarczanie fachowej wiedzy, niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego.

Zapraszamy na: www.sukcespisanyszminka.pl